Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 7 of 7
  1. #1
    Guest

    Default Nie działa zadanie z uliczki

    Wykonuję zadanie z uliczki: Uczelniany kac.
    Mam do zebrania jakieś bronie i opancerzenie.
    Wyświetla się komunikat "Wymogi spełnione, kliknij przycisk aby kontynuować" lecz niestety po kliknięciu gotowe strona się przeładowuje i nic się nie dzieje (nie ma nawet żadnego komunikatu).

  2. #2

    Default

    Mam ten sam problem. Może ktoś mi zresetowac tego questa?

  3. #3
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    near Wrocław
    Posts
    251

    Default

    Witajcie,
    zdajemy sobie sprawe z problemu i probujemy go naprawic. Pozdrawiam

  4. #4

    Default

    i co od 22 wrzesnia nie udało wam sie naprawic zdan bo ja mam bład w 2 zadaniach ?

  5. #5
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    near Wrocław
    Posts
    251

    Default

    Zdaje sobie sprawe, ze to dlugo trwa, ale nie jestem w stanie powiedziec kiedy zostana naprawione zadania z uliczek. Pozostaje czekac. Pozdr

  6. #6
    Join Date
    Sep 2012
    Location
    Tonik to żaden moderator
    Posts
    29

    Default

    no to tak, żeby coś naprawić, to najpierw trzeba wiedzieć co zostało zepsute, skoro "Zdaje sobie sprawe, ze to dlugo trwa, ale nie jestem w stanie powiedziec kiedy zostana naprawione zadania z uliczek. Pozostaje czekac.", to oznacza, że nie ma nawet żadnego tropu gdzie należy szukać, trochę to żałośnie wygląda, bo co jest obecnie robione w tej sprawie, sprawdzany jest kod linijka po linijce, w nadziei, że się znajdzie xD, albo po prostu sprawa zostanie olana i tyle xD, no ale yyyy "Pozostaje czekać." xD
    Tonik to żaden moderator

  7. #7
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    near Wrocław
    Posts
    251

    Default

    Hej Macius,
    Nie jestem osoba, ktora naprawia bugi, wiadomo kto nia jest. Jestem jedynie przekaznikiem informacji,a z tych najnowyszych wiem, ze 1 zadanie zostalo usuniete, a z "son of the mobster" nadal sa problemy. Reszta powinna dzialac. Jesli dalej beda problemy, zasypcie Support ticketami.
    Pozdrawiam

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •