Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 3 of 3

Thread: Kredki

  1. #1

    Default Kredki

    Witam kupiłem 750 kredytów poprzez ideal (bank transfer) minęło 2 dni a kredytów wciąż nie mam na koncie ... pieniądze zostały pobrane więc o co chodzi?? Proszę o szybką pomoc gdyż nie mogę się zalogować na support żeby napisać ticketa!!!

    Pozdrawiam Maka

  2. #2
    Guest

    Default

    bo jeżeli pisałeś już jakiegoś ticketa to na emailu masz kopie tego ticketa i w nim login (Twój email) oraz hasło (automatycznie generowane przez system)
    jeżeli nie pisałeś jeszcze ticketa w-ogóle to zrobisz to bez zalogowania zaś po wysłaniu ticketa dostaniesz dane do logowania w emailu.

    Niestety nie tylko u Ciebie takie opóźnienie wystąpiło u innych też czy to jest z płatnością sms / moneybookers czy przelewem.

    Kolejnym bugiem jest że nie daje kredek jak się zabije gracza za którego głowę wyznaczono kredyty... Ta edycja to jeden wielki bug...

    Krążą ploty na TC że gracze mają buga na bilety ;/

  3. #3
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    near Wrocław
    Posts
    251

    Default

    @Maka - albo ticket albo ewentualnie odezwij sie na skype. Takie sprawy najszybciej zalatwia sie poprzez wyslane page screena z mailem potwierdzajacym transakcje.

    @Hmm - Fajnie jakby te bugi byly zglaszane, wtedy szybciej uda sie je naprawic. Jestes w stanie powiedziec kiedy mial miejsce atak na osobe, za ktora byly kredyty?

    Pozdrawiam

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •