Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 6 of 6

Default Sayginlik değişimi

BAZI OYUNCULARI İNCELİYORUM 1 GÜNDE 3 4 MİLYON SAYGINLIK ATLIYOLAR SONRA DÜŞÜRÜP 3 5 GÜN SONRA 2 KATINI TEKRAR ALIYOLAR

1. si SAYGINLIĞI DÜŞÜRMEK İÇİN UYUŞTURUCUMU ALIYOLAR ?
    2.si STAT ALMA SATMA OLAYI NASIL YAPILIYOR ?
    3.sü UYUŞTURUCU KONUSUNDA BAKIYORUM GEMİ GÜNLERİ DE OLMUYOR SAYGINLIK PATLAMASI YAPTIKLARINDA TÜCCAR ZATEN %5 ZARARLA ALIYOR KAMYON FELAN MI BEKLİYOLAR

BİDE YANDEX NEDEN KALDIRILDI SADECE CHROME VE FİREFOX DAN GİRİŞ İSTİYO YA YANDEX DAHA HIZLI GİRİYODUM BUGU FELAN MI ÇIKTI

4.sü BU SORULARIMI PlayFoRWinneR CEVAPLARSA SEVİNİRİM

TEŞEKKÜRLER.
    Last edited by blacksoultr; 10-11-2015 at 01:42 PM.

1) Stat düşmesi paranın harcanmasıyla alakalı. 10000$ = 1 saygınlık. Parayı uyuşturucuya yatırıyorlar genelde ve para gittiği için doğal olarak saygınlık düşüyor. VIP oyunculara kamyon geliyor ekstradan, onun için mal alıyor olabilirler. Ya da bi uyuşturucu gemisinin gelebileceğini düşünüp o uyuşturucudan stok yapıyorlar. Ya da geminin geldiği malı başka oyunculardan temin edip gemi geldiği gün vurgun yapıyor olabilirler.

Ayrıca yatırıma da para yatırıyorlar. 4 oyun gününde paraları %3 karla geri alıyorlar. Dolayısıyla saygınlık düşüp artıyor, o yüzden de olabilir.

2) Hastaneye girdiğinde akıl hapı yazanı aldığında zekan artar, mesir macunu karizma, creatine fuel tolerans, anabola kuvveti artırır. Aldığın miktar kadar artarlar.Stat alma bu şekilde olur. Bunun dışında alma ya da satma işlemleri oyuncuların kendi aralarında konuşarak hallettikleri şeyler.

3) Yüksek ihtimalle kamyondur. Ya da dediğim gibi yatırıma yatırmış olabilirler paraları. O gün de tüm biletleri harcayınca kazançları çok yüksek olabilir.

Sadece Chrome, Mozilla ve Explorer. Diğerleri bug kullanımı için uygun bu nedenle yasaklı.

gerçekten de çok ayrıntı var oyunda iyi strateji iyi tahmin akıl mantık herşey lazım zirveye oynamak için bu sezon ban yedik gelecek sezona bomba gibi başlamayı düşünüyorum

cevap için teşekküler

Quote Originally Posted by blacksoultr View Post
    gerçekten de çok ayrıntı var oyunda iyi strateji iyi tahmin akıl mantık herşey lazım zirveye oynamak için bu sezon ban yedik gelecek sezona bomba gibi başlamayı düşünüyorum

cevap için teşekküler
    Kolay gelsin, iyi oyunlar.
    “Every dog has his day.”

EMRE THE LORD

Keşke yetişebilseymişim gönlün olurmuş ama şimdi gördüm konuyu parayı yatırıma atıyoruz, 4 oyun günü boyunca orda kalınca saygınlık düşüyor. bu süre zarfında bilet ziyan etmeden soygun yapmaya devam ediyorum, soygundan gelen parayı uyuşturucuya basıp, saygınlığımı olabildiğince düşük tutuyorum. 4 oyun günü boyunca stokladığım uyuşturucuları tüccara %5 zararla satıp bir miktar para elde ediyorum, 4 oyun günü sonunda yatırımdn parayı çektiğim zaman dışarıdan " ya saygınlığını patlatıyor, düşürüyor ertesi gün 2 katına çıkartıyor helal olsun valla " diye gözüküyor işin özü bu aslında, emrenin söylediklerine ek olarak; hiçbir şekilde VIP olaylarındaki kamyon, tekne vs. bu kadar saygınlık kazandırmıyor. zaten limana gelen kamyon sınırlı mal alıyor ve her geldiğinde tüccarda mal olmuyor bazı olaylar boşa gidiyor, en kral kamyon da gelse 200k saygınlık falan kazandırabiliyor. Ek olarak söyleyecek bir şeyim yok ama sormak istediğin bir şey olursa oyundan pm atabilirsin, iyi oyunlar

vay anasını yatırım bu kadar etkilimi ya aynen vip olayları bi işe yaramıyo ya

Cvp için de teşekkürler iyi oyunlar