Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 6 of 6

Thread: xNinjaBoySx ?

Default xNinjaBoySx ?

ilk 10 daki herkesi inceledim böyle bişi olamaz ya ben mi yanlış okuyorum 60 milyon stat nasıl yapılır aklım almıyo biri bana açıklasın ya
    öldürme sıralamasında da stat ların hiç bi önemi olmadığını farkettim 70 bin statlı biri bile uluslararasında ilk 5 e girilebiliyomuş demekki hız çok önemli

Merhaba,

Kardeşim o adamların kaç kişi oldukları kaç kişi kastıkları belli değil. Üstüne onlara yardım edenleri de, sezon boyu yaptıkları çete saldırılarını da ekle sonra tekrar düşün Adamlar ordu gibi

Kill konusu aynen öyle. Onda da önemli olan sana yardım eden kişilerin çokluğu ve sahip olduğun kredi. 50k stat olsun barda ölürsün, krediyle çıkıp hemen kaldığın yerden devam edersin. Yeni başlayanları öldürsen yeter, zaten kaç kere öldüğün önemli değil
    “Every dog has his day.”

EMRE THE LORD

500 dolar için kendilerini yırtıyolar Allah bilir kaç kişi gece gündüz çıkmadan oynuyolar gelsinler ben veriyim parası neyse bıraksınlar biraz da biz keyif alalım şu oyundan

o değil ben 17 gündür bekliyorum yeni sezonu oyundan soğuttun beni emre özet olarak boşuna oynamayın adamlar teşkilat kurmuş diyosun

Doğrusu o, Romanyalılar tek kişiye kastılar tüm sezon. Top 5 e kasmak bir ekibin olmadan imkansız kardeşim doğruları söylüyorum sadece
    “Every dog has his day.”

EMRE THE LORD

81. sezondan bahsediyorsun sanırım, benim kastığım ve n3nd'in top 1 olduğu sezon. 60kk stat normal aslında, bu oyunda top gg yi kimin alacağı, oyunun açılması için geri sayım yapılırken büyük başlar arasında kararlaştırılıyor. Bir sezon Stryker alır, o yoksa n3nd kasar o da yoksa Hamada gibi geri plandaki liderler alır. Bu zamanda bu iş hep böyle. Ve sürekli kasan 50-60 kişilik bir ekip skype grubunda sürekli iletişim halindedir, soygunlar için organize olunur ve bu da onların takımında olmayan, tek başına oynayan oyuncuları; kendilerine çekmek için avantajlı bir durumdur. Günün sonunda çetede 30-40 kişi olur, bunların yarısı hesaplarını çetede bırakıp oyundan çıkarlar. Her soygun gününün ertesi günü bu liderler, o çeteleri süzerler. Böyle böyle 40-50kk stat, oyunun en doğal şeyidir. n3nd o sezon biraz aç gözlülük yapıp arkadaşlarını da süzdü. Bu yüzden top 1 de 70k stat gördün. " Kill kasarken statın önemi yok " demek doğru değildir. Çünkü senin atıyorum 10kk statın varsa, karşılaştığın 100 adamdan 99 unu öldürebilirsin. ama 70k statın varsa, sadece yeni başlamış, acemi oyuncuları öldürürsün. Ara ki bulasın onları da. Bu yüzden 70k stat ile top kill kasılmaz. eğer sportsman'dan bahsediyorsan, o adamın 7kk civarı statı vardı yanlış hatırlamıyorsam, oyunun son günü n3nde süzdüğü için sen onu 70k olarak gördün hepsi bu.