Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 4 of 4
  1. #1
    Daniel4ever Guest

    Default Sugestii, idei de imbunatatire TC

    Salut gangsteri,

    Pentru ca jocul se schimba mereu de la runda la runda as vrea sa stiu parerea voastra vizavi de joc. In principiu m-ar interesa ce lucruri noi si utile ati vrea sa vedeti schimbate care ar putea fi adaugate jocului.

    Atentie ! As vrea sa pastram un limbaj decent sa discutam liber fara reprosuri pentru ca rezultatul final va poate avantaja si pe voi jucatorii si fanii acestui joc care joaca de foarte mult timp dar si pe noi cei ce incercam sa mentinem jocul in viata !

    Astept sugestiile si parerile voastre bine intentionate aici pentru ca din punctul meu de vedere comunitatea romana TC este una dintre cele mai importante!

  2. #2

    Default

    Sa fiu sincer, nu poti schimba ceva anume..pentru ca runda de runda, totul se schimba cu sau fara acordul jucatorilor De ce mai cereti parerea unor jucatori daca sunt facute modificari neanuntate, in timpul rundei?

    PS: Sper ca in curand, acest joc sa "detina" aproximativ 50 playeri online .

  3. #3

    Default

    Salutare,

    SportsMan,ok, zici ca facem totul fara acceptul jucatorilor dar de fiecare data cand am avut nevoie de ajutorul vostru sa participati intr-un numar cat mai mare la votare pe forum,majoritatea a-ti luat in ras,sau pur si simplu a-ti refuzat sa participati si au fost maxim 200 de jucatori din 900-1000 si apoi culmea tocmai cei care nu au votat se plangeau pe aici ca de ce am ales respectiva schimbare..Iar despre schimbarile pe care zici tu ca le mai facem in mijlocul unei runde,nu cred ca au fost asa mari schimbari incat sa afecteze grav tactica ta de joc sau a echipei sau daca intradevar s-a intamplat asta,ne pare rau deoarece nu am facut cu intentie sau pentru a avantaja vreun jucator/echipa ci pur si simplu asa am considerat ca este nevoie.

    Quote Originally Posted by SportsMAN View Post
    Sa fiu sincer, nu poti schimba ceva anume..pentru ca runda de runda, totul se schimba cu sau fara acordul jucatorilor De ce mai cereti parerea unor jucatori daca sunt facute modificari neanuntate, in timpul rundei?

    PS: Sper ca in curand, acest joc sa "detina" aproximativ 50 playeri online .
    Last edited by Messi10; 11-26-2015 at 09:00 PM.

  4. #4

    Default

    Dani Mocanu presedinte !!!

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •