Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 12

Default 82. Sezon neden bakıma alındı ?

82 sezon neden bakıma alındı ve başladığında krediler geri verilecekmiş bildiğim kadarıyla, herşeye sıfırdan mı başlıyacağız statlar vb.

Levellarda yaşanan bug dolayısıyla bakıma alındı. Muhtemelen oyun resetlenecek, harcanan krediler iade edilecek.
    “Every dog has his day.”

EMRE THE LORD

Peki daha erken açılma payı varmıdır acaba ?

Sanmıyorum, çünkü çok sayıda bug var düzeltilmesi gereken.
    “Every dog has his day.”

EMRE THE LORD

Tamam anladım teşekkür ederim

Beta versiyonunu oynayıp, bulduğunuz bugları rapor ederek bu süreyi kısaltmamıza yardım edebilirsiniz.
    “Every dog has his day.”

EMRE THE LORD

Link vb veya detaylı şekilde anlatabilirseniz arkadaşım ve ben yardımcı olabiliriz İngilizce olarak nasıl bir metin yazmalıyız
    Last edited by BadBrotherTC; 10-31-2015 at 02:11 PM.

http://beta.thecrims.com/ adresinden beta versiyona giriş yapabilirsiniz. Bug bulursanız Destek merkezinden "Bug reports" kısmından rapor edebilirsiniz. İngilizce olarak buldugunuz bugu açıklamalısınız, nerde buldunuz, neye yol açıyor, nasıl bir avantaj ya da dezavantaj sağlıyor gibi. İngilizce yazım konusunda sıkıntı yaşarsanız bana özelden mesaj atıp yardım alabilirsiniz.
    “Every dog has his day.”

EMRE THE LORD

Ben yanlış anlamışım the crims in normal versiyonundaki bugları report edicez sandım kusura bakmayın

İlk olarak önceliğimiz beta da bugları bulup sezona tekrar başlamadan bunları ortadan kaldırmak. Ancak sezon yeniden başladığında normal sezonda bug bulursanız, bunlarıda bize bildirebilirsiniz. Şunu da tekrardan belirteyim ki, bulunan buglar rapor edilmez ve bu buglardan faydalanarak ekstra bir kazanç sağlanırsa bu davranışlarda bulunanlar cezalandırılır (Kural 6). Lütfen buna da dikkat edelim.
    “Every dog has his day.”

EMRE THE LORD