Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 11

Thread: o nelamurire...

  1. #1
    Guest

    Default o nelamurire...

    am si eu o nelamurire. am inteligenta:2545, forta:2531, toleranta:2540 si din 10 spargeri kre le dau la muzeu national numai 4 sau 5 sunt peste 100 de mii $. restul pot sa ajunga si la 40 de mii $. am caracterul hitman. ce pot sa fac sa iau mai multi bani din spargere la muzeu

  2. #2
    Guest

    Default

    Spui o mica rugaciune inainte sa dai spargerea
    Nu ai ce sa faci pt ca suma e bani pe care o iei e complet random (in niste limite, evident) si din cate stiu eu nu depinde de skiluri, respect etc (desi am observat - dar paote doar mi s-a parut - ca cu cat skillul tau depaseste dificultatea spargerii, cu atata iei mai PUTINI bani )

  3. #3
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    1,432

    Default

    E adevarat cu cat ai mai mult skill peste dificultate cu atat iei mai putini bani.

    Si cu cat ai mai putin skill fata de dif spargerii esti la limita sau chiar sub dificultate cu skill-ul cu atat iei mai multi bani...asta daca-ti reuseste spargerea.
    "Power tends to corrupt, and absolute power corrupts absolutely." - The Lord Acton

  4. #4
    Guest

    Default

    Isn't that, like... stupid??? Adica... cu cat ma pricep mai bine la o chestie, cu atata am rezultate mai proaste? WTF?

    Mda, nu ca ar fi singura chestie lipsita de logica din TC, dar, totusi....

  5. #5
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    1,432

    Default

    Se considera ca ar trebui sa treci la un alt nivel.....adik sa nu dai de 100 de ori la disco sa treci mai departe de asta iei din ce in ce mai putini bani.

    Dar ce faci de la muzeu incolo asta e intrebarea....
    Si cu cat dai spargeri mai des cu atat iei bani din ce in ce mai putini.

    Nashpa nu?
    "Power tends to corrupt, and absolute power corrupts absolutely." - The Lord Acton

  6. #6
    Guest

    Default

    Nashpa? Nuuuuuuuuuuu!!! E o placere O placere de care se va bucura toata lumea care joaca runda viitoare avand in vedere noile "imbunatatiri" din beta si implicatiile lor

  7. #7
    Guest

    Default

    ooo da ce schimbari vor mai fi??se mai va da fk prin ziua 150? ...wait new round oricum voi fi plecat o sapt..

  8. #8
    Guest

    Default

    La cum e acuma, ai noroc daca dai 2-3 tv-uri pe zi

  9. #9
    Guest

    Default

    uhh ) clar :P

  10. #10
    Guest

    Default

    ce ma de runda viitoare dc nu mai este multi vreti sa zicecti ca nu incepeti cu iepuri la inceput si ii goliti pe voi pina sunteti la AC apoi doar ga? numi ziceti ca incepeti numa un cont de la inceput nu cred tot atata vi apropae numa sa nu fi in top sa te verifice

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •