Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 3 of 3

Thread: 85. Sezon

Default 85. Sezon

Yeni sezon değişiklikleri aşağıdaki gibidir. Herkese başarılar diliyorum!

-Capo çete soygunu için gereklilikler güncellendi.
    -Hapishaneden kaçmak için verdiğiniz rüşvet içerde kalma süreniz uzadıkça düşecek.
    -Artık silinecek ilişkiniz olmasa dahi yaptığınız estetik ameliyat ücretlendirilecek.
    -VIP üyeler profillerindeki başarıları gizleyebilecek.
    -Yeni bir tekli soygun eklendi 90. gün: The Vatican
    -Bazı tekli soygunlara yeni zorluk koşulları eklendi.
    -Birikmiş maksimum bilet sayısı 300'e yükseltildi.
    -Özel ürünlerin ücretleri düşürüldü.
    -Seviye atlamak için yapılan bağışların tutarları arttırıldı.
    -Warren Buffet ve Fort Knox çete soygunlarına yeni zorluk koşulları getirildi.
    -Artık 100. günden başlamak kaydıyla belli olmayan günlerde Illuminati adında bir çete soygunu olacak.
    -Özel ürünleri artık istediğiniz zaman durdurabileceksiniz, ancak durdurulan ürün silinecektir.
    -Oyuna yeni kayıt olan üyelerimiz 12 TC günü ücretsiz VIP pakete sahip olacaklar.

Güncelleme olursa listeye eklenecektir.
    Saygılarımla,

EMRE
    Last edited by EMRE; 03-10-2016 at 12:52 PM.
    “Every dog has his day.”

EMRE THE LORD

Merhabalar,

Adım Atilla uzunzamandır thecrims oynamıyorum.En son 13.sezonda oynamıştım.

Sevdiğim ve sevmediğim şeyleri maddeler halinde yazıcam..

1.Tek hesap olayı 10 numara olmuş.Devam..

2.Biletin sürekli refresh olması güzel olmus 1 saatte 3 tane geliyordu sanırım..Devam..

3.Popular gece klubleri bi işe yaramıyor.ismi popular ama inanın normal klublrden farkı yok.

4.Fahişelerden bi getiri gelmiyor.Masraf ettiğinle kalıyosun.Bence fahiselerin getirilerini %300 arttırmamız lazım(en az)

5.kumarhanedeki zar 5 kredi fakat kayda değer bi sey cıkmıyor içinden.

6.Vip oolmanın biraz daha pahalı olması gerektiği kanaatindeyim 5 lira veren herkes vip oluyor.Ve buna istinaden viplere daha güzel ayrıcalıklar tanınabilir.

7.Gelelim en büyük sıkıntıya,Fight Club olayı eskisi gibi olsa on numara olur.Böyle bi işe yaramamış.Weekly chalengeler falan 100m veriyor sakamı 100m i 50k saygınlıkdaki adam sadece binalarından 6 saatte kazanıyor zaten..Ödül cezbetmiyor.Cezbetmediği gibi stat felanda getirmiyor bu sözde FIGHT CLUB sistemi.(Acilen düzeltilmeli,Eski sistem iyiydi)

8.İnsanları gece klublerinde avlanmaya itmek lazım oyunu biraz daha eglenceli hale getirmek lazım.Bununla alakalı aklımda bi kac fikir var duymak isterseniz özelden anlatabilirim.

9.Egitim sisteminde ilk baslarda kayda değer stat alıosun fakat sonralarda tırt.ona göre belki 5 saaatte egitim tamamlanabilir ama ona gore stat verebilir yada statların arttıkca ona göre alacağın egitimde zorlasabilir, veya egititmin kademelerini arttırmak için spesefik görevler olabilir.

10.Kayda değer gözlemlerim bukadar.Bunların en önemlisi sence hangisiydi dersen kesinlikle Fight Club derim.Acil çözülmeli..

Merhaba,

İstersen görüşlerini bu sayfada paylaşabilirsin http://forum.thecrims.com/forumdisplay.php?11-Feedback

Daha verimli olabilir
    “Every dog has his day.”

EMRE THE LORD