Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 8 of 8
    Guest

Default Çete Soygunu Yardım

Merhaba arkadaşlar çete soygunu yapamıyorum nedeni ne acaba? Çetede iki kişiyiz fakat diğer arkadaş için cevap bekleniyor diyor nasıl onaylıcak bunu?

Quote Originally Posted by Drogo View Post
    Merhaba arkadaşlar çete soygunu yapamıyorum nedeni ne acaba? Çetede iki kişiyiz fakat diğer arkadaş için cevap bekleniyor diyor nasıl onaylıcak bunu?
    Diğer kişi de soygunlar kısmına girip çete soygununa katılmalı. Tam katılım olmadığı müddetçe soygun gerçekleşmez.
    “Every dog has his day.”

EMRE THE LORD

Guest

Diğer tarafta soygunlar kısmında çete soygunu görünmüyor işte sadece Tek kişilik suçlar görünüyor

Diğer tarafta soygunlar kısmında çete soygunu görünmüyor işte sadece Tek kişilik suçlar görünüyor
    O kişinin çete davetinizi kabul ettiğinden emin olun. Eğer o kişi de çetede ise soygunu iptal edip yeniden bir soygun başlatın.
    “Every dog has his day.”

EMRE THE LORD

Guest

Denen mafia soygunu başlat diyorum cevap bekleniyor diye bi yazı çıkıyor oyuncunun adı var ama karşı tarafta hiçbir değişiklik yok soygun bölümü bomboş herhangi bi değişiklik yok lütfen çözüm bekliyorum

Denen mafia soygunu başlat diyorum cevap bekleniyor diye bi yazı çıkıyor oyuncunun adı var ama karşı tarafta hiçbir değişiklik yok soygun bölümü bomboş herhangi bi değişiklik yok lütfen çözüm bekliyorum
    http://support.thecrims.com/index.ph...kets&_a=submit

Yukarıdaki adrese girip Support Turkish bölümüne şikayetinizi yazıp sorun yaşanan hesabın ID numarasını da ekleyip gönderebilir misiniz?
    “Every dog has his day.”

EMRE THE LORD

Guest

Ne yazık ki ilgilenen olmadı 2 gündür bekliyorum..

Ingilizce biliyorsan şikayetini Support English e atabilirsin. Bilmiyorsan Türkçesini bana özelden gönder çevirisini sana göndereyim onu yolla.
    “Every dog has his day.”

EMRE THE LORD