Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 5 of 5
  1. #1
    Guest

    Default Dotacja gangu - jak to zrobić?

    Witam!

    Mam problem ze zdobyciem rangi Mafiozo. Do tego celu należy spełnić warunek pt. "Musisz podarować dotację w wysokości $300,000,000 do gangu". Moje pytanie - jak to zrobić? Po wejściu w gang nie widzę nigdzie takiej opcji...

  2. #2

    Default

    Musisz założyć swój gang albo dołączyć do jakiegoś (nie może być wirtaulny), wchodzisz w centrum gangu a potem zakładka aktualizacje

  3. #3
    Join Date
    Jun 2015
    Posts
    102

    Default

    Hej JackShephard,

    Dokładnie musisz zrobić tak jak Rbk napisał. I w zakładace aktualizacje wpisujesz kwotę i klikasz ''Podaruj''.
    Prawdopodobnie nie widzisz tej opcji, ponieważ jesteś w wirtualnym gangu.

    Pozdrawiam

  4. #4

    Default

    a ja mam pytanie Muszę Wpłacić Dotacje ale gdy ktoś mi wysyła zaufane zaproszenie pisze ze wykorzystałem 4 na tą runde CO ja mam zrobić jest 30 dzien i do konca nie będe mógł mieć większej rangi czy jest jakis sposób na to ?

  5. #5
    Join Date
    Nov 2013
    Posts
    861

    Default

    Quote Originally Posted by Dan23400 View Post
    a ja mam pytanie Muszę Wpłacić Dotacje ale gdy ktoś mi wysyła zaufane zaproszenie pisze ze wykorzystałem 4 na tą runde CO ja mam zrobić jest 30 dzien i do konca nie będe mógł mieć większej rangi czy jest jakis sposób na to ?
    Hello Dan23400,

    If you already wasted all your 4 trusted membership transactions, you cannot have it more.
    You have 2 options now, you need to play like that until the end of round.

    Or, you can reset this account and you can create new account.

    Because even if you reset, you will not receive 4 transactions back. There has to be new account to get trusted. And to avoid ban for rule 2, you need to reset currenct account.
    Your Sincerely
    ----------------
    eagleking52 / Tolga Gedik
    Game Manager
    Abuse Team Leader
    www.thecrims.com
    [email protected]
    https://discord.gg/kXhW4K229Z

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •