Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 5 of 5
    Guest

Default Korumam Gitti ve Durmadan Öldürülüyorum... Lütfen Yardım

Oyuna henüz başladım. Başta kimse saldırmıyordu sonradan öğrendim ki saygınlık 15000'i geçince saldırı alabiliyormuşum. Bundan habersizdim ve saygınlığım şu an 15binin üzerinde ve dakikaya bir saldırı alıyorum öldürülüyorum.. Oyundan aldığım zevk kalmadı.. Saygınlığımı azaltmaya çalışıyorum çeteye falan bağışlıyorum ama yine 13bine iniyor en az. Saldırı aldığım kişileri engelledim ama ardı kesilmiyor. Nasıl kurtulabilirim bu durumdan??

Merhaba ;
    Koruma sadece ilk kaydolan kullanıcılara belirli süre / belirli saygınlığa kadar bir kereye mahsus veriliyor.
    Kişiyi engellemek onun sizinle iletişim kurmasını engeller. Size saldırmasını veya sizin ona saldırmanızı engellemez.
    Bu durumdan tamamen kurtulma şansınız yok.

Ancak saldırılarınızı en aza indirmek için belirli tavsiyeler verebilirim;
    -Sadece kendinize oluşturduğunuz 2 barı kullanın.
    -Kurduğunuz bara saygınlık sınırı koyun (15k iseniz 16/17k'lık bir bar oluşturabilirsiniz).
    -Dikkat çekmemek adına barınıza sadece kendi kullandığınız uyuşturucuyu koyun. (Çok uyuşturucu olan barlar dikkat çeker)
    -Soygun yaparken arada bir İş sayfasından barlarınıza kimsenin girip girmediğini kontrol edin.
    -Eğer barınıza birileri girmeye başladıysa barınızı satıp yeni bir bar alın (Avcılar barınızı favorilere ekleyebilir , bu yüzden satmanız en iyisidir.)
    -Oyuna her girdiğinizde ve bir süre sonra barınıza girecekseniz kesinlikle yeni bar oluşturun.

10-20 bilet harcadıkdan sonra kullandığı bar'ı satıp yeniden bar satın almaya alışmanızı öneririm 3 haftadır hiçkimseye yakalanmadım ^.*Y
    "Une femme doit avoir deux qualités : être chic et fabuleuse."

Guest

Yakalanmadan önce ile ilgili tavsiye verilmiş hep. Peki yakalandıktan sonra n'olacak?

Şöyle yapıyoruz:

Hastaneye girin. Hastane bölümünün 'estetik ameliyatı' kısmından 'gir' sekmesine tıklayın. Karşınıza 'yüzünü değiştir' diye bir yazı çıkacak.

O sekmeye yan bir sekme açın. Sıradan thecrims.com'a girin. Yani oyununuza devam edin ama o estetik ameliyatı bölümü yan bir sekmede kalsın.

Gece kulübünde birini gördünüz. Nasıl Kurtulacaksınız? Gece kulübünde birini gördüyseniz kankalar bölümü zaten kırmızı yazar. bazen son ana denk gelir, göremezsiniz adamı ama o kırmızı yandığında anlarsınız. Biri size her an saldırabilir. Burada yapmanız gereken el hızlılığıyla anında yan sekmedeki estetik ameliyatı bölümüne girmek. Estetik ameliyatındaki 'yüzünü değiştir' sekmesine bastığınızda kişi sizi bulamaz ve kurtulmuş olursunuz...

Guest

Ek olarak o yüzünü değiştir sekmesini büyütebilir, ekranın yarısında soygun atıp diğer yarısının tamamını yüzünü değiştir sekmesi ile kaplayabilirsiniz böylede kaçmanız daha kolay olur tabi pompalı sesini açın bazen gözden kaçabilir kırmızı ışık.