Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 14

Default Euro 2016 Türkiye-İspanya Kredi Organizasyonu

Merhaba Arkadaşlar!

Hepinizin bildiği gibi İspanya maçından mutlaka puan almalıyız. Hal böyle olunca bu da maçın inanılmaz bir atmosferde oynanacağını gösteriyor. Ben de bunu sizler için bir fırsata çevirmeye karar verdim. Bu maç için skor tahminlerinizi alacağım, doğru tahmin eden 1 kişi büyük ödülün sahibi olacak! Peki nasıl bir işleyiş uygulayacağız? Hemen açıklıyorum;

Bu başlık Altında herkes tarafları da belirtmek kaydıyla skor tahminlerini yazacak. Maç bittikten sonra doğru çıkan tahmin sayısı 1 ise, o kişi otomatik olarak büyük ödülü kazanacak. Eğer doğru tahmin birden fazlaysa bu kişiler arasında çekiliş yapılacak ve çekilişi kazanan büyük ödülün sahibi olacak. Skoru doğru tahmin edip, çekilişi kaybedenlere ise teselli ödülü verilecek. Eğer hiç kimse skoru doğru tahmin edemez ise büyük ödül 3 eşit parçaya bölünüp tüm katılımcılar arasında yapılacak çekiliş ile 3 kişiye dağıtılacak.

KURALLAR
    -Tarafsızlığı belirtmek ve vurgulamak açısından çekilişleri video yayını ile göstereceğim.
    -Organizasyona sadece Türk oyuncular katılabilir.
    -Aynı skor başka kişiler tarafından tekrar söylenebilir.
    -Herkes yalnızca tek hesabı ile yarışmaya katılmalıdır. Multi katılımlar organizasyondan çıkartılıp, cezalandırılacaktır.
    -17 Haziran 2016 saat 21.00'da katılımlar son bulacaktır.(Maçtan 1 saat önce)
    -Her oyuncu yalnızca 1 defa tahmin yapabilir, tahminlerinizi 17 Haziran 2016 saat 21.00'e kadar değiştirebilirsiniz. Bu tarihten sonra değiştirenler organizasyon dışında kalacaktır.
    -Bu kurallar tarafımdan herhangi bir zamanda, herhangi bir sebepten ötürü değiştirilebilir.

Büyük ödül : 210 kredi
    Teselli ödülü: 20 kredi

Katılımlar istediğim seviyede olursa, Çek Cumhuriyeti maçı için de bir organizasyon yaparız. Lütfen Kuralları okuyalım. Katılımlarınızı bekliyorum! İyi şanslar!

Saygılarımla,
    EMRE
    Last edited by EMRE; 06-14-2016 at 11:49 AM.
    “Every dog has his day.”

EMRE THE LORD

gönül isterki basıp geçelim ispanyaya ama bu terim gavatı yüzünden yine hüsrana uğrayacağız bence sonuç TÜRKİYE : 0 İSPANYA : 3

3-1 Ispanya alır.

Böbrek basmalık tahmin.

0-0 bitebilir .

İspanya: 2
    Türkiye: 1

Etkinlik için teşekkürler

İspanya: 3
    Türkiye: 1

Guest

İspanya 2
    Türkiye 1

4-1 isspanya yener