Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 2 of 2

Thread: Usuwanie kont

  1. #1

    Exclamation Usuwanie kont

    Dlaczego gracze z DUŻYM STAŻEM( powiedzmy od 2lat w górę...) mają mieć usuwane konta z powodu nieaktywności? Skoro byli aktywni przez te dwa lata(LUB BYLI WIARYGODNYMI GRACZAMI), myślę że należy im się coś w zamian(SZACUNEK, MOŻLIWOŚĆ PONOWNEGO POWROTU GRY NA SWOIM ULUBIONYM I PIERWSZYM KONCIE). Gra powinna przede wszystkim zająć się banowaniem multikont, tym którzy używają botów, a nie graczami nieaktywnymi.

    Dlaczego to piszę? Sam mam konto od 2012 roku, nie logowałem się przez jakieś 2 lata, ostatnio wstałem rano przed pracą, budzę się... myślę... zagram ponownie w The Crims! Loguje się, konto jest! No i tak mnie to ucieszyło że postanowiłem nakupić kredytów i grać od początku rundy(MAM NADZIEJE ŻE DA TO DO MYŚLENIA).

    Ogólnie rzecz biorąc, usuwanie kont w tego typu grach jest nie normalne. A jeszcze bardziej nie normalne usuwanie kont graczy którzy nie byli banowani, mają odpowiedni staż i może chcieliby kiedyś wrócić do tej gry!(A TU BOOM! Konto zostało usunięte...).

    Taka moja sugestia... PODSUMOWUJĄC: Brać się za oszustów, multikonta, i tych co używają botów. A nie tych co są wiarygodnymi graczami.

    Pozdrawiam .

  2. #2

    Default

    Hej.

    Konta które posiadają puchary, kredyty oraz konta zbanowane nie są usuwane. Wszyscy gracze są traktowani jednakowo czy posiadają lata członkostwa czy nie.
    Jeśli masz wątpliwości co do słuszności tego rozwiązania proszę napisz ticket do centrum supportu.

 

 

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •