Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 4 of 4 FirstFirst ... 234
Results 31 to 34 of 34
  1. #31
    Guest

    Default

    nie no, ja na miejscu dudka dalbym jakies logi z jego rozmowy z ickiem.... :/

  2. #32
    Guest

    Default

    jako lider Monster Machine współpracuje z gangiem Dudka i nigdy nie dostałem propozycji by ssac jakies kradzione konta. To jest troszku dla mnie smieszne, że karze się osobe która o tym nic nie wiedziała. Przecież normalne jest, że wyssysa się jakieś gangi. Ile to razy on zglaszal sie do mnie bądz na odwrot by pomoc w jakims ssaniu i nigdy nawet na mysl mi nie przychodzilo by go pytac czy to nie sa kradzione konta. Jest ssanie to się ssa, a nie pyta co to za konta i po co wogóle ssac. Ta gra jest tak skonstruowana by walczyć o staty i respekt i nikomu nie przychodzi do glowy, jak ktos go zaprasza na ssanie, że ssa jakies kradzione konta. ważne jest to by ssać. W imieniu własnym jak i moich koleżanek i kolegów z gangu nalegamy o odbanowanie Dud3k21 gdyż uwazamy, że ten ban był jakims nieporozumieniem, oraz nieprzemyślanym działaniem ze strony adminów.

  3. #33
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by DonSolario
    jako lider Monster Machine współpracuje z gangiem Dudka i nigdy nie dostałem propozycji by ssac jakies kradzione konta. To jest troszku dla mnie smieszne, że karze się osobe która o tym nic nie wiedziała. Przecież normalne jest, że wyssysa się jakieś gangi. Ile to razy on zglaszal sie do mnie bądz na odwrot by pomoc w jakims ssaniu i nigdy nawet na mysl mi nie przychodzilo by go pytac czy to nie sa kradzione konta. Jest ssanie to się ssa, a nie pyta co to za konta i po co wogóle ssac. Ta gra jest tak skonstruowana by walczyć o staty i respekt i nikomu nie przychodzi do glowy, jak ktos go zaprasza na ssanie, że ssa jakies kradzione konta. ważne jest to by ssać. W imieniu własnym jak i moich koleżanek i kolegów z gangu nalegamy o odbanowanie Dud3k21 gdyż uwazamy, że ten ban był jakims nieporozumieniem, oraz nieprzemyślanym działaniem ze strony adminów.
    AMEN ^^

  4. #34
    Guest

    Default

    To juz wasz pech ze kumpel was w gowno miesza, pozatym te zajebiste nazwy gangu upewnily mnie w tym, ze ten ban ogolnie jest w 100% sluszny i takie jest moje zdanie. Jak macie jakies "ale" to podbijajcie do thorra, watpie czy cos wskoracie oprocz wku..rzenia sie ;)


    O jakies pytania zapraszam na pm, chyba ze chcecie prac brudy swoje na forum - kolejny cyrk oprocz kaczynskich+ziobro+kaczmarek sie przyda.

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •