Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 11 to 20 of 34
  1. #11
    Guest

    Default

    za co dud dostal bana?? znam go prawie 3 edy i w zyciu nie ukradl by zadnego konta, wiec mam prozbe do adminow o jak najszybsze wyjasnienie tej sprawy bo ssanie gangow chyba nie jest nielegalne no chyba ze jakis dobry kolega szanownych adminow byl w tym gangu ale DUD w zyciu nie zlamal zasad tej.... gry

  2. #12
    Guest

    Default

    Jeżeli ssał ukradzione konto to uczestniczył w kradzeniu stat czyli de fakto staty podpierniczone .Proste nie wiem czym się tak bulwersować :/ Jakoś nie wierze że myślał że to kukła.Ssanie stat z ukradzionego konta to tak jak kradzież części jego ;]

  3. #13
    Guest

    Default

    ejj, wydaje mi się gompo, że nie znasz sprawy a wtrącasz się totalnie niepotrzebnie... Icek byl z nami w gangu, i zaproponował dudkowi ssanie, Paweł nie miał pojęcia, że ssanie jest przez hacka.... Czy to tak trudno pojąc? On nie zasłużyl na tego bana:/

  4. #14
    Guest

    Default

    gampo wlasnie nie wpie..... miedzy wodke a zakaske jak nie wiesz ocb dokaldnie wiec zamilcz

  5. #15
    Guest

    Default

    No to trudno nie wiedziałeś było się dowiedzieć a nie iść w ciemno jak jakiś naiwniak przecież można się domyśleć że ssanie może być z hacka.Troche myśleć trzeba a nie potem żalić się na bana ;]

  6. #16
    Guest

    Default

    gompo jak chcesz zabierac glos nie wiedzac o co chodzi to po pierwsze naucz sie jezyka polskiego ,bo nie pisze sie " kradzeniu" tylko kradziezy a po 2 wpierdalasz sie chuj wie poco ?? chyba tylko aby nabic sobie posty wiec delikatnie mowiac nie zabieraj juz glosu dziecko

  7. #17
    Guest

    Default

    Jak już mówimy o polskim to sobie uświadom że jeden błąd się może zdarzyć a gdybyś nie zauważył to właśnie Ty nastawiałeś byków w swoim ostatnim poście..."Przyganiał kocioł garnkowi" :/ Postów nie nabijam bo nie czerpie satysfakcji z cyferek przy nicku,więc daruj sobie bez sensowne i szczerze mówiąc głupie aluzje.Pozdro.

  8. #18
    Guest

    Default

    ejjj prosimy w imieniu całego JLT o odbanowanie Dud3ka, gdyż nie został odpowiednio poinformowany o ssaniu!!! Poza tym jesteś kretynem gompo, bo nie wiesz jak było a delikatnie mówiąc "srasz" do tego tematu ile wlezie!! Uspokoj się, a jak nie to lec do kibla i tam "sraj"

  9. #19
    Guest

    Default

    gompo jednym slowem chuj ci w tamburyn a po 2 jak nie nabijasz postow to po jakiego wacka sie wbiles i piszesz bez sensu o dupie maryny idz lepiej pobaw sie klockami i zaangazuj do tego brata i siostre jak masz

  10. #20
    Guest

    Default

    jak dla mnie zbanowanie dudka to czysta zenada gdyz nie wiedzial o tym ze ssa zhakowane konto a jak by wiedzial to napewno by sie nie pchal do atakow wiec zwracam sie z prozba o odbanowanie lida JLT

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •