Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 21 to 30 of 34
  1. #21

    Default

    dud3ek21 bardzo dobrze że dostałeś bana Icek ukradł mi konto a wasz gang JLT ssał mnie i dlatego masz bana .
    Hahahaha żałosne

  2. #22
    Guest

    Default

    Użytkownik jest zbanowany za złamanie regulaminu w pkt 2.4.1

    2.4.1 Każda próba włamania na cudze konto grozi banem całego IP włamywacza;

    hmm ja tu czegos nie rozumiem to dud3k zhakowal konto czy ktos inny

    po 2 skad admini wiedza ze ten koles nie klamal? moze sam oddal staty i mu sie cos odwidzialo tym bardzie ze sam dal pasy do konta

    po 3 moze faktycznie dud3k nie wiedzial ze ktos w nie legalny sposob dostal sie na tamto konto a to chyba nie jest karalne ja nie pytam znajomych na czyje konto jest atak i skad sie ono wzielo

    ten ban jak dla mnie to calkowicie bez sensu jest

  3. #23
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Drifterek
    dud3ek21 bardzo dobrze że dostałeś bana Icek ukradł mi konto a wasz gang JLT ssał mnie i dlatego masz bana .
    Hahahaha żałosne
    pffff smieszny jestes koles skad ja mogelem wiedziec ze ktos ci konta zapierdala mam sie pytac kazdego kto ma ssanie skad ma konta itp pomysl czlowieku jak glupi jestes i dajesz sie nabierac na nie wiem co to tak masz a gang caly ssal hahahaha dobry jestes caly moj gang Cie ssalll skoncz bo posmiewisko z siebie robisz chlopie

  4. #24
    Guest

    Default

    lol... to nie ma nic wspolnego z tym ze admini lubia czy nie lubia jlt... poprostu dudek ssal ze mna gang z konta drifterka na ktora ja sie wbilem, on nie wiedzial o tym, ze to konto nie nalezy do mnie i nie mial nic wspolnego z zadna kradzieza, ja dostalem bana, ale nie wiem dlaczego on Dla dudka ban jest bez podstawny.... pozdr/

  5. #25
    Guest

    Default

    2.4.3 Zabroniona jest kradzież statystyk, pieniędzy i kredytów cudzego konta przy jakiejkolwiek pomocy działań niezgodnych z regulaminem;

  6. #26
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by gompo
    2.4.3 Zabroniona jest kradzież statystyk, pieniędzy i kredytów cudzego konta przy jakiejkolwiek pomocy działań niezgodnych z regulaminem;

    przeciez on nie wiedzial ze to bylo nie zgodne z regulaminem! wiec nie powinien dostac bana. bo za co za niewiedze??

  7. #27
    Guest

    Default

    gompo zostal ci jakis uraz na glowie z dziecinstwa? On ssal normalny gang, nie kradl statystyk.... Mnostwo graczy napada na inne gangi i ich za to nie banuja, to konto nalezalo do mnie na ten czas, z mojego ip stawialem napad itp. On tylko akceptowal napad tak jak robi to wiekszosc graczy i za to nie ma bana!

  8. #28
    Guest

    Default

    No dobra ja jestem jak najbardziej żeby go odbanować ale daj mi a właściwie adminom jakiś dowód!! na łądne oczy że co że założony temat i on mówi że niewiedział :/ To udowodnijcie to zamiast brzęczeć cały czas o skandalu i innych nonsensach! Jeszcze się chyba nie zdażyło żeby kogoś odbanowano,więc jeżeli naprawde wam zależy to
    postawcie sprawe jasno jak wyglądało to wszystko dajcie dowód na jego nie winność i dowidzenia zamiast pisać już drugą strone bla bla skandall,prosimy,on naprawde nie wiedział itp...A winny to jest ten złodziej i do niego powinniście mieć pretensje jak ktoś jest ślepy i niewidzi regulaminu to współczucie jakby nie hakowanie konta to byście nie mieli bana Więc pomyślcie zanim zaczniecie się wydzierać że jestem "kretynem" bo nie ja hakuje jak frajer konta i wpędzam tym kolegów w kłopoty! Napiszcie do Tonika pm-a żeby sprawdził co było pisane na czacie gangu ewentualnie na privie i koniec.(Możecie nie odpisywać bo to co się dzieje w tmy temacie to totak żenada pozdro for all)

  9. #29
    Guest

    Default

    dajcie spokoj, lepiej jebnac 5 barankow w sciane niz mowic do gompo, on i tak nie zrozumie... Zupelnie jak moj stary:/

  10. #30
    Guest

    Default

    racja 1chujek

    a ty gampo zastanow sie jeszce raz nad tematem i naj lepiej sobie odpusc bo i tak nie zmadrzejesz apropo twojego ostatniego post to moze ty daj dowod na to ze dud3k wiedzial ze robi cos niezgodnego z regulaminem

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •