Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 3 of 3

Default Gece Kulübü ile Alakalı

Yapılan güncelleme ile gece kulüplerinizin açık olması için sizinde online olmanız gerekiyo fakat bu şöyle bir sorunu ortaya çıkartıyor.
    Örnek veriyorum sizden fazla statları olan biri sizi bir kere sizin mekanınızda yakalayıp bir güzel pataklıyor. Tabi sizi patakladıktan sonra mekanınızı favorilere ekliyor ve anlıyor ki artık ben her online olduğumda benim mekanıma girip beni pataklama imkanını karşı tarafa tanıyor. Bence çok mantıksız ve oyunu ileri seviyede oynayanlara gün doğmakta iken daha orta düzeyde oynayanlar için bence büyük bir sıkıntı teşkil etmekte.

Şimdi bazıları diyecek ki arkadaşım o zaman saygınlık sınırı koy.
    İşte sorunda burada başlıyor. 7/24 soygun yaparak 1.500.000 saygınlık yapıyosunuz. (Tek veya 2-3 arkadaşı ile oynayanlar için) Doğal olarak sınırı 1.500.000 civarlarında bırakıyosunuz ama size saldıran adamın zaten saygınlığı 200.000 ila 500.000 arası. Buna tam olarak bir çözüm önerisi olan varsa yazarsa sevinirim veya bunu yetkililere iletmek için neler yapmak gerekiyor.

Modlar bu konu ile ilgilenebilirlerse ve beni aydınlatabilirlerse çok memnun olurum.

Merhaba;
    Evet çoğu zaman hunterlar barınızı favorilere alıyor eğer sizi 1-2 kere orada gördüyse. Ancak siz barınızı satıp yeni bir bar alırsanız bar favorilerinden siliniyor.
    Düzenli soygun yaptıgınız zaman en azından 10 dakikada bir barınızı satıp yeni bir bar alın. Bu sayede hem favorilerden kurtulmuş olursunuz , hem de genel bar listesine barınızın düşmesini ertelemiş olursunuz.

Yani tavsiyem ;
    -Barınız arada bir kontrol edin , maksimum 10 dakikada bir satıp yenisini alın (12.500 dolar dayak yemekten iyidir.)
    -yine arada bir binalar ->iş sayfasından bara giren var mı diye bakın. Varsa satıp yenisini alın.
    - Barınızın adına nick'inizi veya dikkat çekici bir isim yazmayın.
    -Daha az dikkat çekmek adına hangi uyuşturucuyu kullanacaksanız yalnızca onu koyun satışa. Fazla uyuşturucu dikkat çeker.

İyi oyunlar

Teşekkür ederim ilginiz için. Söylediklerinizi uygulayacağım.