Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 7 of 7
  1. #1

    Default nie laduje poprawnie na chrome

    Witam,
    Mam problem z wlaczeniem strony the crims w przegladarce chrome. Otóż po wlaczeniu strony, długo się ładuje(mimo ze inne strony chodza normalnie) a gdy juz sie zaladuje to nie laduje sie grafika strony tylko wyswietla sie sam tekst, jakby napisany w wordzie z hiperlinkami)
    Na IE dziala poprawnie, na mozilli nie probowalem bo nie mam.
    Czytalem ze trzeba wstrzymac prace adblocka ale to równiez mi nie dziala
    Prosze pomozcie mi uporac sie z tym problemem
    Pozdrawiam,
    Krzysiek

  2. #2
    Guest

    Default

    A kasowałeś ciasteczka w chromie? może jakiś błąd się zrobił i blokuje ci wyświetlanie...

  3. #3
    Join Date
    Jun 2015
    Posts
    102

    Default

    Hej bialas,
    Tak jak onar napisał, powinieneś wyczyścić ciasteczka i to powinnno pomóc.
    Pozdrawiam

  4. #4
    Guest

    Default

    Podbijam temat mam ten sam problem a czyszczenie ciastek, historii i p. podręcznej nie pomogło... Jakieś sugestie co bym mógł jeszcze zrobić aby strona ładowała mi się prawidłowo?

  5. #5

    Default

    Nortix, próbowałeś przeinstalować chroma? Masz aktywne jakies rozszerzenia/dodatki do chroma blokujące np reklamy typu adblock?

  6. #6
    Guest

    Default

    Adblocka posiadam ale TheCrims jest dodany do whitelisty, a reinstalacja chroma nie pomogło.

  7. #7

    Default

    Spróbuj wyczyścić kompa ccleanerem, czy jakimiś innymi narzędziami. Być może rozwiąże to twój problem, niestety wychodzi na to, że jest to problem po stronie twojego komputera, nie ze strony tc. Także niewiele możemy z tym fantem zrobić.

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •