Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 1 of 1

Thread: F. A. Q.

  1. #1
    Join Date
    Jun 2015
    Posts
    102

    Default F. A. Q.

    Hej Gangsterzy! Pod spodem znajdują się odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania o grze.


    Czy są jakieś oficjalne kody do gry?
    Nie, nie ma.


    Ile trwa dzień TC?
    6 godzin


    Ile dni trwa runda?
    Runda trwa 156 dni TC co stanowi 39 realnych dni.

    Jak mogę dać dotację do gangu?
    Jeśli chcesz podarować pieniądze musisz być członkiem gangu (nie można donatować kasy w wirtualnych gangach). Zakładka dotację znajduję się w Centrum Gangu-Aktualizacje.

    Co mogę zrobić z kredytami?
    Możesz użyć swoich kredytów na wiele sposobów. Poniżej przedstawiamy tylko niektóre z korzyści jakie możesz otrzymać za kredyty:
    -Pakiety Vip
    -Dodatkowa kasa ze sprzedaży dragów na statku
    -Ucieczka z więzienia lub wyciągnięcie z paki swoich kolegów
    -Wcześniejsze opuszczenie szpitala
    -Dodatkowa moc broni
    -Zwiększona produkcja dragów
    -Większy zarobek z dziwek
    -Inwestycja kasy w banku
    -Szpiegowanie graczy
    -Szpiegowanie gangów
    -Zmiana nazwy użytkownika. W każdej rundzie możesz zmienić swój nick raz za darmo!



    Ja i mój przyjaciel jesteśmy w jednym gangu. Zaatakowaliśmy innego użytkownika który miał znacznie mniejszą siłę i przegraliśmy. Dlaczego tak się stało?

    Prawdopodonie ten gracz którego zatakowaliście był w gangu. Oznacza to, że nie zaatakowaliście tylko jednego gracza ale cały jej/jego gang i mieli oni większą siłę niż wy.


    Gdzie mogę znalezć numer ID?
    Każdy gracz posiada unikalny numer ID. Możesz znalezć swój numer ID w twoim profilu. ID znajduję się pod nickiem i repektem. Jest to bardzo ważne jeśli chcesz wysłać ticket, zgłosić błędy w grze etc. Dzięki temu numerowi możemy sprawdzić twoje konto lub konta innych graczy.


    Jak obliczyć respekt?
    Twój respekt jest sumowany poprzez kombinację statystyk, zabójstw i inwestycji takich jak budynki, dziwki, lokale i dotacje do gangu. Każde 4 punkty statystyk to 1 punkt respektu i każde zabójstwo tworzy graczowi 1 punkt respktu.


    Do czego służą captche i pytania?
    Używamy ich aby utrudnić graczom używanie botów i makro. Niestety captcha nie może zapobiec używaniu wszystkich rodzajów botów i makro.


    Dlaczego przedawkowałem i jak długo będe w szpitalu ?
    Przedawkowałeś ponieważ wziąłeś zbyt wiele dragów w klubie. Za każdym razem gdy jesteś w klubie i kupujesz dragi sprawdzaj tabelkę z % energii jakie otrzymujesz po zażyciu danego dragu. Kiedy przedawkujesz spędzisz w szpitalu 4 godziny TC czyli 1 realną godzinę.



    Dlaczego moje budynki nie wyprodukowały towaru?

    Aby twoje budynki produkowały dragi musisz mieć pieniądze ''przy sobie'' aby zapłacić za koszty ich utrzymania.


    Jak mogę usunąć konto?
    Jeśli chcesz usunąc swoje konto po prostu przejdz do strony głownej z logowaniem, kliknij na ''Usuń użytkownika'' i postępuj zgodnie z instrukcjami.
    Należy pamiętać, że konto nie zostanie od razu usunięte ale nie będzie można się na nie zalogować. Konto zostanie całkowicie usunięte po zakończeniu rundy. Dzięki tej procedurze będziemy w stanie przywrócić konta graczy, którzy zostali zhakowani.



    Dlaczego mój gang nie pojawia się w statystykach gangów?

    Aby twój gang pojawił się w statystykach, musi składać się z conajmniej 5 członków.


    Dlaczego nie mogę zmienić flagi/kraju mojego konta?
    Państwo twojego konta jest automatycznie ustawiane na podstawie adresu IP. W przpadku przeprowadzki za granicę lub podróży do innego kraju, nie będziesz mógł się zalogować na konto przez 48 godzin. Twoja flaga/kraj będzie automatycznie zmieniona jeśli będziesz miał więcej niż 50 % logowań z danego kraju.



    Po jakim czasie znika czerwona relacja?

    Czerwony kontakt znika automatycznie po 10 sekundach.


    Jak mogę dołączyć do gangu?
    Najlepszym sposobem jest skontakowanie się z liderem gangu aby dostać zaproszenie. Możesz napisać do niego prywatną wiadomość lub wysłać do danego gangu aplikację.
    Jeśli chcesz wysłać aplikację do gangu wchodzisz w : Statystyki - Statystyki gangów (wybierasz dany gang) wpisujesz w okienku tekst aplikacji i naciskasz - wyślij.
    Nie wszystkie gangi przyjmują aplikację!
    Możesz również dołączyć do gangów wirtualnych, które znajdują się w ''Centrum gangu''.



    Jaki budynek jest najlepszy?

    Droższe budynki ogólnie dają większe profity. Jednak, najbardziej opłacalne dragi zmieniają się z rundy na rundę i w wielkim stopniu są wyznaczane przez statki.



    Jaki jest następny statek?

    Tę informację uzyskasz wchodząc w zakładkę ''Doki''.
    Jeśli przekupisz kapitana 10 kredytami, możesz sprzedać na statku swój towar z dodatkowym 10 % profitem.


    Co to są staty?
    Staty są właściwościami twojej postaci. Dostępne statystyki to: siła, wytrzymałość, inteligencja i charyzma. Każda statystyka ma specyficzny cel w różnych sytuacjach. Siła i wytrzymałość są ważne kiedy walczysz. Wzrost charyzmy powoduje, że twoje dziwki produkują więcej kasy. Wzrost inteligencji spowoduje podwyższenie produkcji dragów w budynkach.


    Jak mogę wyjść z pudła?
    Są cztery sposoby na wydostanie się z więzienia. Możesz wykupić się kredytami, przekupić strażników forsą, mieć nadzieje na zostanie wykupionym przez kumpla lub poczekać aż minie twój czas odsiadki.


    W jaki sposób mogę zwiększyć swój respekt?
    Najprostszym sposobem na zwiększenie respektu jest rabowanie. Możesz również zwiększyć swój respekt atakując innych graczy.

    Jak mogę kogoś zabić?

    Jeśli chcesz kogoś zabić musisz być o 50% silniejszy niż twoja ofiara.


    Jak mogę wyjsć ze szpitala?
    Musisz poczekać na koniec twojej hospitalizacji lub wykupić prywatne leczenie za kredyty.


    Jak mogę przenieść medal z jednego konta na drugie?
    Transfery medali są wykonywane przed adminów. Musisz wysłać ticket do support center z następującymi informacjami:
    -ID obu kont,
    -Poprawne adresy e-mail dla obu kont
    Wszystkie te zasady muszą być spełnione, żeby transfer został wykonany. Jeżeli jedno lub więcej kryterii nie zostanie spełnionych medale nie zostaną przeniesione.
    -Medale mogą być przenoszone z jednego konta na inne konto, nie z jednego konta na konto multi,
    -Konto z którego medal zostanie przeniesiony zostanie usunięte po transferze
    -Musisz być właścicielem obu kont


    Zapraszam do przeczytania poradnika gry, który znajduję się w linku pod spodem:
    http://www.thecrims.com/help/guide
    i do obejrzenia naszych filmów na kanale YouTube:
    https://www.youtube.com/user/TheCrimsTube



    Jeśli potrzebujesz dodatkowej pomocy skontaktuj się z nami! Możesz wysłać ticket do Centrum Supportu:
    http://support.thecrims.com/
    założyć wątek na naszym forum, a także napisać e-mail na adres:
    [email protected]
    Last edited by dot; 10-15-2016 at 12:44 PM.

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •