Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 2 of 2

Thread: Barı bulma

Default Barı bulma

Bir tane adam açtıgım bara anında gırıp benı olduruyo her seferınde barı satıyorum ısmını random atıyorum saygınlık degıstırıyorum daha 2 bılet bıle harcıyamadan bu adam benım barıma gırıyo bunu nasıl yapabılır hersey farklıyken nasıl bulabılır benı bıktım cıdden oyunu bırakıcam artık suna bı cozum bulun ben olmekten oyunu oynıyamıyorum ya bı koruma getırın gıtsınler dovus ıstıyenler ıcın dovus barları acılsın ordan ındırsınler ben gunlerden berı 89 kdan yukarı cıkamadı soygun gucum ben antreman yaptıkca adamalr 2 sanıyede ındırıyo stadı cıdden yeter ya

Merhaba;

Malesef kaçmak dışında bir çözüm önerisi sunamayacağım. Ayrıca hunterlar/avcılar genel olarak saygınlık sınırıyla barlarınıza erişir. Mesela hunter 85k saygınlığa sahipse Gece Hayatı'ndaki bar arama bölümüne Min:85.000 Max:85.000 yazarak 85.000 saygınlık sınırı bulunan barlara girer ve pusuda bar sahibinin girmesini bekler. Yapacağınız en iyi şey saygınlık sınırınızı değiştirmek olacaktır. Ayrıca çift sekme ile hızlı bir şekilde estetiğe girerek kaçabilirsiniz.

Çift sekme ile güvenli soygun video anlatımı ; https://youtu.be/AVXgoohXOo4

İyi Oyunlar Dilerim