Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 8 of 8
  1. #1
    Guest

    Default Granie na dwóch kontach z jednego IP

    Wyskoczyła mi dzisiaj informacja, że prawdopodobnie mogę grać na dwóch kontach i mogę zostać zbanowany. W regułach, gry jest napisane, że mogę, jeśli te konta nie mają ze sobą styczności. Powinienem się przejmować tym powiadomieniem?
    Pozdrawiam

  2. #2
    Join Date
    Jun 2015
    Posts
    102

    Default

    hej Fafkorn,

    Czytaj dokładniej reguły gry.

    2. Zakazane jest posiadanie oraz granie na więcej, niż jednym koncie. Dozwolone jest granie na więcej niż jednym koncie z tego samego adresu IP, jednakże zabronione są jakiekolwiek wspólne akcje między kontami, takie jak przelewanie stat, dragów, itd pomiędzy nimi lub z wykorzystaniem innych kont. Oznacza to również, że możesz zalogować się tylko na jedno konto z jednego komputera. Uwaga: zabronione jest rejestrowanie nowego konta jeśli już jedno posiadasz.

    Nie możesz logować się na więcej niż jedno konto z tego samego urządzenia.

    Napisz ticket do support center w tej sprawie.

    Pozdrawiam serdecznie,

  3. #3
    Guest

    Default

    Dziś też dostałem taki komunikat. Gram od jakiegoś czasu a wczoraj moja żona też założyła sobie konto na TC, czyli co, mogę grać z małżonką na jednym urządzeniu ale nie możemy mieć nic wspólnego? Nie możemy być razem w gangu i go dotować, oraz razem dokonywać rabunków? To chyba trochę nie fair bo nie jedna osoba używa dwóch kont, tylko dwie osoby używają osobnych kont.

  4. #4
    Join Date
    Jun 2015
    Posts
    102

    Default

    Hej Czekolinda,
    Jak już pisałam wcześniej, nie możecie używać z żoną tego samego komputera. Z jednego urządzenia możesz zalogować się tylko i wyłącznie na jedno konto! Proszę przeczytaj dokładniej zasady gry. Link wklejam poniżej:

    https://www.thecrims.com/rules

    Pozdrawiam,

  5. #5
    Guest

    Default

    To straszna lipa... Trochę nadmierne środki ostrożności. Nie można by wprowadzić jakiejś weryfikacji, bo tak to mocno niesprawiedliwie jest. Ja gram nieraz z domowego komputera, a nieraz z telefonu, który ma inne IP, żona również gra raz z komputera a raz ze swojego telefonu, który też ma inne IP. Czy to nie wystarcza żeby potwierdzić że to grają dwie różne osoby? Może właśnie taka weryfikacja kont powinna być, poprzez logowanie z telefonu. Ciekawe że taki komunikat wyskakuje nawet jeśli loguję się z telefonu z innym IP niż IP telefonu żony.

  6. #6
    Guest

    Default

    Witam.
    Moje konto, oraz konto żony zostało zbanowane za to że niby używałem dwóch kont
    Jakim cudem mogłem grać na dwa konta, skoro mój adres IP, mojego telefonu jest inny niż adres IP telefonu mojej żony? Z domowego komputera korzystaliśmy z żoną dosyć rzadko. Czy nie widzicie w systemie że logowania do kont są z innych adresów IP? Ponadto o jaką wymianę zasobów i statystyk chodzi, bo z żoną niczym się nie wymienialiśmy, a jedyne co mieliśmy wspólnego w grze to to że była w moim gangu. W związku z powyższym twierdzę że nie doszło do naruszenia żadnego punktu regulaminu, a co za tym idzie konto zostało zawieszone niezgodnie z regulaminem. Oczekuję natychmiastowego przywrócenia funkcjonalności konta mojego, oraz małżonki.Jeśli Państwo sobie życzą mogę udostępnić screeny z naszych telefonów odnośnie logowania do gry, oraz nasze podstawowe dane na dowód że ne jestem użytkownikiem dwóch kont, lub w inny sposób udowodnić że nie jestem użytkownikiem więcej niż jednego konta.

  7. #7
    Guest

    Exclamation

    Rozumiem że ustosunkowanie się do tego co napisałem przerasta moderatorów?
    Najważniejsze to płacić za kredyty, później można użytkownika mieć w d...ie i łamać własny regulamin???

  8. #8
    Join Date
    Jun 2015
    Posts
    102

    Default

    Cześć Czekolinda,

    Wyślij ticket do support center do działu abuse. Forum nie jest miejscem, w którym bedziemy dyskutować o twoim banie.
    Czekam na ticket.

    Pozdrawiam,

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •