Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 8 of 8
  1. #1
    Guest

    Default Chyba nebo něco jiného??

    už asi 5x během dvou dnů mě někdo napad pokaždý mi přišla zpráva o napadení anglicky a napsalo mi to You lost the match a snížení všech vlastností všechno se mi opravdu snížolo ale do nemocnice jsem nešel můžu se zeptat proč??

  2. #2
    Guest

    Default

    Nezabili ta pretoze nemali 2 krat vacsiu silu ako ty. Ak maju viacej ako 2 nasobok tvojej sily tak az vtedy ta zabiju

  3. #3
    Guest

    Default Re: Chyba nebo něco jiného??

    Pokud jde o to, že hláška byla anglicky: tomu se v podstatě nedá zabránit - > když některý z administrátorů přidá nový text, nebo pozmění stávající (a ebichuman jich poslední dobou přidal/změnil poměrně dost), objeví se ve všech jazykových verzích anglicky. Potom musí překladatel příslušného jazyka přeložit a přepsat daný text - já osobně kontroluju přítomnost nových textů jednou denně - > takže už tady nastane určité zpoždění. Mnohem větší zpoždění ale nastává v následující fázi, překladatel totiž uloží nové texty ve svém jazyce a exportuje výslednou podobu překladu, a pak již to nemůže ovlivnit - následně musí některý z adminů (nevím přesně kdo to dělá ...) zařadit novou verzi daného jazyka do hry ... ze zkušenosti vím, že to někdy trvá i několik dní ...

  4. #4
    Guest

    Default

    Len ta doplnim koffisko ze o preklady a ich uvedenie do hry sa stara Zed7.

  5. #5

    Default

    milan je to blbost ked sme precucavaly tak kukla mala 8x mensie staty ako ta druha a nezabila ju tak ... neviem ako to mate spravene .

  6. #6

    Default

    Quote Originally Posted by slavo1011
    milan je to blbost ked sme precucavaly tak kukla mala 8x mensie staty ako ta druha a nezabila ju tak ... neviem ako to mate spravene .
    hovoria ti neco zbrane a vesty? n00b

  7. #7
    Guest

    Default

    + cistic ma procentualni bonus na utok takze muze prezit i kdyz ma min jak polovinu.

  8. #8
    Guest

    Default

    doplněk k problému překladu aneb jak to vlastně funguje najdete v příslušném topiku cz/sk fóra: http://forum4.thecrims.com/viewtopic...=364284#364284

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •