Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 6 of 6 FirstFirst ... 456
Results 51 to 57 of 57
  1. #51
    Guest

    Default

    Tak tady mam ten report a něco s něma udělejte

    Nick: Dances
    ID: 5404620
    Na učtě hraju sam
    IP: 88.102.217.57
    Email: [email protected]
    Heslo: tek pouzival sem heslo 607947555
    Ten kdo me hacknul ID : 9331391, Nick TeeAmSkillerS
    Hacknuty sem byl asi mezi 17:00 - 18:00
    Zjistil sem to v 18:20 +- 10 min
    Za ten Nick by měli hrat 2
    email bych si nechal takovy jaky mam
    Diky za vyřešeni problemu
    Přišel sem asi o 5000 staty a o všechen majetek
    Last edited by Dances; 03-14-2008 at 02:26 PM.

  2. #52
    Join Date
    Nov 2006
    Posts
    996

    Default

    Tak si ho do frasa láskavo hneď zmeň!

    Aj na email, pre istotu.

    Permanentný ban dostali účty:
    ID 9342653 Username BK222
    ID 9342644 Username PiCrTTecK
    ID 9331391 Username TeeAmSkillerS
    ID 9012625 Username OLDlep1
    ID 9012624 Username TWXmann6
    ID 9012535 Username OLDlep2

    Keďže účet nepatrí zlodejom, hoci na ňom hrajú, 4 dňovým banom bol ohodnotený účet:
    ID 8810485 Username AbStRaKtTeAm

    Vďaka za report, veľa šťastia v hre

    M.
    Last edited by Mororus; 03-14-2008 at 06:46 PM.

  3. #53
    Guest

    Default Cau tady AbStRaKtTeAm

    Cau chcel bych rict neco na svoji obhajobu,OLDlep semnou v tymu hral asi den pote jsem ho vihodil protoze akorat za nej vubec nehral a nebyl ochoten do tymu neco obetovat to ti rekne plno lidi.Za 2 chci videt dukaz o cinosti co si myslis ze jsem udelal ocividnej coz pochybuji ze mas protoze jsem nic neudelal a zatim si stojim.Pokud nemas ocividnej dukaz chci vratit ucet ve stavu v jakem byl odebran protoze jsem opravdu nic neudelal.Prosimte a jak bych asi hackoval sotva nainstaluju hru na pc ale to je jedno.Proste chci videt ten dukaz coz pochybuji ze mas ja totiz opravdu nic neudelal.No konec kdyz tak napis na icq 391738692 nebo tu na reportu odepis.Diky AbStRaKtTeAm.

  4. #54
    Guest

    Default

    Diki adminum že rozdali bany za kradeni učtu. Ale nesouhlasil bych s tim že dostal ban i AbStRaKtTeAm ja vim že on by něco takoveho neuděl dobremu kamošovi. To je muj nazor

  5. #55
    Join Date
    Nov 2006
    Posts
    996

    Default

    Skoro všetky staty z účtu Dances skončili na účte Abstrakt team. Na tomto účte hrajú/li aj títo zlodeji.

    §1 vraví: Ty sám si výhradne zodpovený za svoj účet.

    Pripustením zlodejov na svôj účet sa nezbavuješ za jeho zodpovednosť. Ani v prípade, že si nekradol účty ty, ale tvoji spoluhráči.

    No na druhej strane vďaka skutočnosti, že majiteľ účtu Abstraktteam nemal priamy podiel na týchto svinstvách, je účet ID 8810485 AbStRaKtTeAm zabanovaný na 4 dni. Po uplynutí tejto lehoty bude vrátený v pôvodnom stave...

    Nech to je ako memento pre jeho majiteľa, že sa neslobodno spolčovať kde s kým.

    M.

  6. #56
    Guest

    Default

    Mororusi diky za odpoved je mi to lito ale fakt jsem o tom nevedel a nemam s tim nic spolecneho opravdu ver mi.A diky ze jsi me nedal ban na porad to bych se zblaznil asi.

  7. #57
    Join Date
    Nov 2006
    Posts
    996

    Default

    Zdeno preložil formuláre a tak by bolo lepšie aj pokračovať v našich reportch tam. Ušetríme jedno sticky miesto a naviac hráči budú bližšie formulárom potrebným pre správne uvedenie ich reportu.

    Preto s ponosmi pokračujte prosím tu:

    http://forum.thecrims.com/showthread...1214#post61214

    Vďaka

    M.

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •