Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 4 of 4

Thread: Item

  1. #1
    Guest

    Default Item

    Siemano.

    Może ktoś z załogi tc wytłumaczyć mi do czego ma służyć nowy item "Roofies"
    This item will temporarily reduce your stats accordingly: Inteligencja: -75%. Charyzma: -75%. Siła: -50%. Wytrzymałość: -50%. This will not affect production.
    Jaki sens ma wprowadzenie tego itemu ? bo nie bardzo rozumiem.

    Owszem byłbym za tym gdyby to działało na stałe tzn kupuje go za te 5 kredo aktywuje raz i na stałe odejmuje mi statystyki a nie tak jak obecnie tylko na 24h

    Edit:

    co za mózg wpadł na tak genialny pomysł aby wprowadzić taki system ataków na innych graczy ? czytałem gdzieś tutaj wypociny bebynha który chce usprawnić hunt ze względu na nowych graczy
    no to tak go usprawnił że nowi totalnie nie dadzą sobie rady, wbijasz w klub ćpasz wchodzi jakiś typ tabelka napadu się nie załącza, dźwięku brak, czerwony kontakt się nie zapala bo wyłączone podobno.
    To życzę wam miłego odpisywania na kilkaset ticketów.

    Można by zostawić opcje ataków tą z przed 10 edycji tak by był stary dobry hunt, skasować limity ataków na gracza i tyle, wtedy jak ktoś nie umiał huncić poszedł w klub dostał 100 razy wpierdol to za 101 razem wiedział co zrobić aby komuś jebnąć bądź spierdolić przed nim.
    Last edited by Grajek14; 04-14-2017 at 03:15 PM.

  2. #2

    Default

    siema
    '
    Może ktoś z załogi tc wytłumaczyć mi do czego ma służyć nowy item "Roofies"
    This item will temporarily reduce your stats accordingly: Inteligencja: -75%. Charyzma: -75%. Siła: -50%. Wytrzymałość: -50%. This will not affect production.
    Jaki sens ma wprowadzenie tego itemu ? bo nie bardzo rozumiem.

    Owszem byłbym za tym gdyby to działało na stałe tzn kupuje go za te 5 kredo aktywuje raz i na stałe odejmuje mi statystyki a nie tak jak obecnie tylko na 24h'


    Bedzie dzialal tak ze zabierac bedzie staty na stale - obecna wersja to prototyp, cel przedmiotu to pomoc w robieniu kont 1v1.

    jaki ma sens atak na 3 otwarte okna ? dla mnie bez sensu ... beta jest do testowania nie oczekuj perfekcji odrazu od tego.
    dzwiek jest red tez tak wiec czesciej odwiedzaj bete albo poczekaj na live. o tickety spokojna glowa

    Jestesmy otwarci na propozycje jakby co.

    Pozdrawiam,
    Snuff
    Last edited by Snufferek; 04-14-2017 at 08:13 PM.

  3. #3
    Guest

    Default

    Jeżeli item będzie zabierał staty na stałe to zwracam honor

    dzwiek jest red tez tak wiec czesciej odwiedzaj bete
    Nie do końca Dźwięk się odtwarza ale na takiej zasadzie:

    jestem w klubie ktoś wejdzie do klubu mam dźwięk.
    ktoś jest w klubie i ja wejdę do tego samego klubu widzę typa mam tabele napadu ale dźwięku nie mam.

    Także uważam iż dźwięk powinien być wydawany również w tym drugim przypadku.

    co do senu huntu na 3 okna to już zależne od huntera dla jednego ma to sens dla drugiego nie ma.

    skoro szykujecie grę tak by ta z góry pomagała w tworzeniu kont pod 1vs1 to czy limity ataków będą zdjęte ewentualnie początkowo ten limit zostanie zwiększony ?
    aktualnie wynosi on jeden atak na tego samego gracza na 1 dzień tc, nie uważasz iż to mało ? zaś osoba która stworzy takie konto przeprowadzi 20-30 walk z innymi sparówkami w przeciągu dwóch godzin realnych po czym nie będzie mogła zaatakować już tych samych graczy zaś innych nie będzie chciała atakować z powodu takiego aby nie popsuć konta przez nabijanie charyzmy oraz intela, co dalej ma robić ? w jaki sposób będziecie starali się przytrzymać takich graczy jak najdłużej przy grze jednego dnia tc ?
    (bo to ogólnie powinno leżeć w interesie całej gry aby takiego gracza przytrzymać przy grze jak najdłużej aby był zadowolony oraz zarazem była z niego jakaś korzyść w postaci np wydanych kredytów)

  4. #4

    Default

    Co do dzwieku to przedstawie sprawe jak wyglada i na 100% zostanie to naprawione wiec bez obaw. Red zdecydowalismy wycofac ze wzgeldu iz jest bez sensu w obecnej sytuacji skoro atak mozna wykonac tylko w klubie nie ma potrzeby 'redow'.

    Tak, szykuje sie kilka zmian przyjaznych huntowi i 1v1 niestety braklo czasu by zainstalowac wszystkie ale niebawem bedzie to sprawialo radoche jak kiedys .... mam nadzieje, niestety limit atakow 1x na dzien nie zostal zmieniony ze wzgledu na transfer stat miedzy kontami, rozumiem niedogodnosc w tej sytuacji ale w pierwszej kolejnosci chcemy rozwiazac pewne zalatac pewne dziury by moc ulepszyc hunta i 1v1.

    Dodanie przedmiotu i dodatkowego treningu niewatpliwie zwiekszy ilosc kont 1v1 w tej rundzie tak wiec licze ze bedzie kogo bic sam tez gdzies tam bede jak czas pozwoli tak wiec do zobaczenia...

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •