Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 2 of 2
  1. #1

    Red face Whooops!!! Pytanie level hard

    Siema, dla normalnych.

    Pytanie odnosnie zaufanego konta. moze od punktów aby nie przelewac bałaganu z mysli na forum

    1. Czy zaufane konto przechodzi na następną runde czy trzeba tworzyć je na nowo?

    2. Czy po skasowaniu opcji zaufanego konta czy w pozniejszym czasie jest opcja złapania w klubie i zabicia? (kill bedzie sie liczył?)

    3. Czy po skasowaniu (pkt 2) mozna utworzyć zaufane konto z innym uzytkownikiem?

    Chyba najbardziej istotne...
    4. Jezeli moje konto to A a konto zaufane to B... to gdy konto C i D zrobia sobie po zaufanym miedzy sobą co sprawi ze wygeneruje to kod do logowania.. to mogę logowac sie w taki sposob na dane konta? Np zeby kliknac trening? Nie byłoby zadnej stycznosci np z moim kontem bo np w prostej sprawie w ktorej pewnie kazdy wie o co moze mi chodzic.. staty byłyby zlewane dopiero po skasowaniu zaufanych kont, przez ich własnie włascicieli...

    Pozdrowienia dla Dorotki, lubie Twoje bany własnie za takie aspekty Buziaki!

  2. #2

    Default

    Hej ming8,

    1. Nie przechodzi (jest to napisane w zakładce Zaufane konta: "Możesz mieć tylko jedno zaufane konto w czasie jednej rundy.")
    2. Tak
    3. Patrz punkt pierwszy ("Możesz mieć tylko jedno zaufane konto w czasie jednej rundy.")

    Pozdrawiam,
    vastiq
    ________________________
    vastiq
    Abuse Team
    http://support.thecrims.com/

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •