Sveiki,

Žemiau rasite Bebynho atsakymus, į dažniausius klausimus apie raundą 100-ą:

"Sveiki visi,

Aš čia norėčiau atsakyti į kai kurios Jūsų klausimus, susijusius su raundu 100. Taigi pradedame:


1. Kodėl TC sugrįžo į profesijas!?

Mes jas gražinome su plačiu pasirinkimu, dėl gautų atsiliepimų iš žaidėjų. Ypač naujiems žaidėjams iškildavo problemos perprantant SKILL taškų sistemą.

2. Kuo profesijos šį kartą išsiskirs?

Šį kartą mes turėsime 2 naujas profesijas ir visų svarbiausia, JUMS NEBUS LEIDŽIAMA PAKEISTI PROFESIJOS

3. Kokia profesija Jūsų manymu yra stipriausia?

Man patinka ir verslininkas ir sąvadautojas… bet raundas tikrai atsakys į šį klausimą

4. Kodėl mes vis dar neturime naujo dizaino?

Kadangi mes turėjome pasirinkti tarp dizaino ir profesijų. Dizainas buvo baigtas lapkričio pabaigoje gruodžio pradžioje ir netgi turime paveiksliukus, kaip atrodys jau seniai. Bet mes pakeitėme žaidimo kodą ir tai turi įtakos naujam dizainui

5. Kodėl mes negalime turėti daiktų visoms profesijoms? Kadangi dabar turime tris daiktus dileriui (15% nuolaida narkotikams), verslininkui (50% didesnis pastatų pelnas), sąvadautojui (100% kekšių pelnas) ir dar 1 daiktą (investavimą) visiems kitiems. Bet kodėl makleris / plėšikas / žudikas neturi tai ?

Vienintelė profesija, kuri neturi išskirtinio daikto, tai yra makleris. Žudikas iš tikrųjų turi 2 daiktus. O plėšikas turi 1 taip pat…. Jei jūs turite kokių pasiūlymų dėl daiktų, duokite man žinoti.

6. Kaip jau matome, daugelis komandų grįžta į raundą 100, ką jūs darysite, kad juos išsaugotumėte?
Raundas 100 yra ypatingas, ir jeigu bus klaidingai padarytas, ką jūs darysite?


Na man patinka, kad seni vaikinai grįžta į žaidimą ir po šio raundo aš lauksiu čia jų atsiliepimų… išlaikyti komandas žaidime yra sunku nuo tada, kai daugelis komandų nori, kad žaidimas vyktų viena konkrečia kryptimi.

7. 100-asis raundas jau, dar daugiau dėl xx.1 .2 .3… jau daug laiko praėjo!
Koks prizinis fondas ir ką mes gausime žaisdami šį specialų raundą?


Dėl prizų, mes turėsime padidinti savo piniginį prizą iš viso iki 1000 dolerių ir mes padvigubinsime prizus kreditais už TOP žudikus. Mes turėsime naujus medalius ir turėsime ženklelį už raundą 100.

8. Kodėl mes turime žudyti žaidėjus, kad pasikelti lygį visose profesijoje, o ne tik žudiko ?
Na norint pasiekti 12 lygį arba krikštatėvį, mes manome, kad reikia padaryti visko po truputi. Bet kuriuo atveju, mes klausysimės atsiliepimų ir galėsime atlikti pakeitimus pagal reikalavimus.

9. Jūs padarėte apribojimus užpuolimams – tik du per žaidimo dieną, limitas gauti statų iš pavienių ar gaujos užpuolimų. Jūs taip pat pridėjote treniruotes, kurios žaidimą daro lengvesniu. Kodėl jūs nenorite sugrįžti į senus laikus? Pirmieji raundai buvo nuostabūs. Kodėl visada jus darote šį žaidimą vis lengvesniu ir lengvesniu ?

Na tai priklauso nuo to, kokią perspektyvą matote….Aš mėgindavau žaisti ir gauti nemokamus status iš 100 paskirų buvo lengviau, negu 10 k treniruotės kiekvieną TC dieną. Šie pakeitimai buvo atlikti remiantis atsiliepimais žaidėjų, kurie buvo pavargę nuo žaidimo prieš komandas iš 50. Žaidimas prieš komandas iš 50 būtų gerai, bet kai laimėsite raundą tik dėl aukų, tai problema pačiam žaidimui.

Aš sutinku, kad žaidimas yra lengvas, bet ne dėl statų iš treniruočių, žaidimas yra lengvas, nes dabar turite tiek daug informacijos ir daugybę dalykų jums padeda tobulėti, dalykų, kurių neturėjote tarkim 40 raundų prieš tai.

10. Ar tai įmanoma, jei kas nors neturi statų gaujos plėšimui, tada jis negali prisijungti prie plėšimo? Kadangi jei žaidėjas prisijungia prie plėsimo neturėdamas užtektinai statų, kiti žaidėjai prarandą statų dėl nieko.

Taip žaidimas būtų dar daug lengvesnis, todėl nemanau, kad grįšime į tą sistemą. Žaidimui reikia šiek tiek dramos…

11. Naujas pavienis apiplėšimas išskirtinai tik plėšikui (atsitiktinis įvykis) / ar bus prieinamas nuo 1 dienos?

Jis bus tik nuo 130 dienos kaip Yakuza, ir jis bus nuolatinis bei jam reikės virš 1 kk apiplėšimo galios.

12. Profesijos gali būti keičiamos per raundą ar jos nuolatinės?

Nuolatinės

13. Išleidimo data TC aplikacijai? (ios/android)

Kadangi mes pakeitėme žaidimo kodą, žaidimo kūrėjai galės lengviau sukurti programą, bet tikslios išleidimo datos šiuo metu neturiu. Mūsų kitas prioritetas, bent jau raundui 101 turėti naują dizainą.

Aš noriu jums padėkoti už domėjimąsi ir aš tikiuosi mes turėsime gražų raundą ir atminkite, kad mums TIKRAI reikia jūsų atsiliepimų."

Bebynho