Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 3 of 3
  1. #1

    Default ROUND UPDATE - reset/przetłumaczony tekst z gazetki

    Hej wszystkim,

    W związku z tym, że dostałem dużo zgłoszeń o tym, że macie problemy z językiem angielskim, wrzucam tłumaczenie tekstu z gazetki:

    "Cześć chłopcy i dziewczyny. Wczoraj mieliśmy szalony dzień, ale z pomocą wielu z was, byliśmy w stanie naprawić kilka z poważnych problemów. Wciąż mamy małe kłopoty, z którymi walczymy, ale one nie zatrzymują zbytnio graczy w dalszej rozgrywce. W każdym bądź razie zdecydowaliśmy, by zrestartować rundę, która rozpocznie się w PONIEDZIAŁEK. Wybraliśmy PONIEDZIAŁEK, ponieważ chcemy w pełni wykorzystać te 2 dni, aby mieć pewność, że nie będziemy mieć znów poważnych problemów. Chcemy od was, abyście przez te 2 dni wciąż grali i dawali nam znać czy z czymś jeszcze występują jakieś problemy, wszystkie użyte kredyty zostaną zwrócone, gdy runda się rozpocznie. CREW"

    PS Chciałbym również dodać, że w naszych obowiązkach nie należy tłumaczenie oryginalnych słów od menedżera gry czy też dewelopera, które zostają dodawane w gazetce. Jeśli chcecie, żebym następnym razem również dodał tłumaczenie na forum, zostawcie pod spodem swój post.

    Pozdrawiam,
    vastiq
    ________________________
    vastiq
    Abuse Team
    http://support.thecrims.com/

  2. #2
    Join Date
    Jul 2017
    Posts
    26

    Default

    Moze jeszcze wielce szanowny suporcie za to tłumaczenie chcesz łapke w góre i suba? Przeciez to twoj zasrany obowiazek jako support-PL tlumaczyc dla twoich rodakow polakow przyjaciół ojczyzny tak aby zrozumieli.

  3. #3

    Default

    Przecież napisałem, że to nie należy do naszych obowiązków. Zrobiłem to, bo uważam, że na to zasługujecie, ale jak możesz to daj suba, łapke w górę, napisz komentarz i nie zapomnij o dzwoneczku!
    ________________________
    vastiq
    Abuse Team
    http://support.thecrims.com/

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •