Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 4 of 4
  1. #1
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Poland
    Posts
    153

    Default Rabunki eventowe grupowe i solo!

    Witam serdecznie.


    Pytanie kieruje do ekipy TC chodzi mi o rabunki eventowe grupowe i solo. Czy system losowo wybiera owe rabunki na jeden dzień TC? Czy dany rabunek eventowy ma jakiś tam procent, że pojawi sie w danym dniu TC? Każdy powinien mieć po połowie % czy coś w tym stylu.

    Aktualnie przykład daje:

    Restaurant at the end of the universe - ten rabunek od dnia 10 i w ogóle się nie pojawił, a co dopiero w innych edycjach.
    Wilk Morski - rzadki rabunek, który się pojawia - częściej aktualnie jest Oil Tycoon of Dubai albo Bill Gates.
    Zaphod Beeblebrox - ten rabunek nie pojawia się w ogóle?
    Wydarzenia: Wzrost i wzmocnienie patroli - dosyć często są niż np. Policyjny nalot. Wytłumaczycie mi jak ten system działa mniej więcej? Bo to chyba losowo raczej się nie pojawia. Pozdrawiam.

  2. #2

    Default

    Hej Caros,

    System losowo wybiera zarówno rabunki jak i inne eventy. Pojawienie się niektórych z nich jest niezwykle rzadkie. Szanse w procentach zna jedynie deweloper gry i nie będzie się dzielić nimi z graczami.

    Pozdrawiam,
    vastiq
    ________________________
    vastiq
    Abuse Team
    http://support.thecrims.com/

  3. #3
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Poland
    Posts
    153

    Default

    W porządku. Dzięki za informację i życzę miłego dnia.

  4. #4

    Default

    Caros,

    Moim zdaniem gdyby policyjny nalot pojawiał sie naprawdę często zniechęciło by to wielu graczy sredniej klasy jak i początkujących nie posiadajacych kredytow lub po prostu odkrywajacych grę. "I znowu Paka ta gra jest bez sensu"

    to tylko takie moje logiczne rozumowanie.

    Niektóre rabunki jak np w tym okresie czasowym Santa Claus równiez wystepuje choc nie bylo go przez długi czas nawet w poradniku gry w tabeli informacyjnej ze skokami.

    Zmierzam do tego ze te rabunki ktore nigdy nie wystąpiły może czekają własnie na jakas specjalna okazje aby jednak sie to wydarzyło. jak np Swiety Mikolaj na Świeta.

    Pozdro,
    ---MinG---

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •