Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 1 of 6 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 60
  1. #1

    Default heck od cosma na killlerforceteam

    tymto sa prihovaram vsetkym adminom svk and cze scene cosm si zas skusil ci nezabudol hecknut tento krat sa osudnim stal killlerforcteam co stym planujete spravit...

  2. #2
    Guest

    Default

    Hacked by Cxxx

    blow me n00bs

  3. #3

    Default

    loooool toto je ina haluz

  4. #4
    Guest

    Default

    hahaha ako sa dostal k heslu? nechápem
    inak tekéto veci sa riešia v sekcií "Feedback"

  5. #5
    Guest

    Default

    kasso zase projevil svou prirozenou inteligenci... a smysl pro fair play odpoved na hack haha gogo kasso

  6. #6
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by xxkrouhaczxx
    kasso zase projevil svou prirozenou inteligenci... a smysl pro fair play odpoved na hack haha gogo kasso

    no smejem sa preto lebo prijali medzi seba starého klamára a podvodníka bigema, ktorý podla všetkého posumul heslo cosmovy nakolko asi nechcel IP ban.


    a nechápem čo tu kecáš o fair play, ak si sledoval muju hru ja som sa proti pravidlám nikdy viac menej neprehrešil, občas som opakoval správy na námestí ale nič strašného, ale ja si spomýnam na tvoju hru ked si tuším využíval bug z 1x1 tak si myslím že mám o niečo väčšie právo hovoriť o fair play ako ty!!

  7. #7
    Guest

    Default

    Ak sa jedná o hacknutie učtu, krádež statov v každom prípade treba, aby dotknuté osoby kontaktovali moderatorov, aby to dali prešetrit .... ešte poznámka pokial viem na účte hral zase standa, pri jeho osobe je to tuším už štvrtý prípad takýto, čo je na zamyslenie pre tých čo s ním idú hrat na jeden účet, už sa mi to nezdá ako náhoda

  8. #8

    Default

    oxxx standa ?... totis mne to moze byt jedno lebo tam nehram ale hral som ale tu nejde o to stale sa na tc nieco heckuje to uz fakt neni normalne ak koli takymto hovadam ma prist tato o atraktivnost tak je to na hovno .

  9. #9
    Join Date
    Nov 2006
    Posts
    996

    Default

    Chcem prejaviť úprimnú sústrasť nevinným na účte.

    Dôležité totiž je, aby obete nemali túžbu po rovnakej odplate. Ide totiž o to, aby sa takéto udalosti a ich vinníci minimalizovali, prípadne úplne vytlačili na okraj. Nechceme tu totiž sledovať prípady keď sa nám takýto ľudia promenádujú po fóre a hre ako nebodaj nejaké celebrity.

    S vinníkom som už rozprával, všetko po starom, rozhodol sa neveľmi spolupracovať vo vyšetrovaní, takže vedzte, že už sú všetky dohladané vinníkove účty zabanované (21 kúskov).

    Ako sa dostal k heslu je stále nejasné... Mne sa javí naopak najpravdepodobnejšia iná varianta ako varianta po osy Standa.

    M.

  10. #10
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Mororus

    Ako sa dostal k heslu je stále nejasné... Mne sa javí naopak najpravdepodobnejšia iná varianta ako varianta po osy Standa.

    no ja si myslím že zradil bigem

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •