Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 3 of 6 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 21 to 30 of 60
  1. #21
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by slavo1011
    oxxx standa ?... totis mne to moze byt jedno lebo tam nehram ale hral som ale tu nejde o to stale sa na tc nieco heckuje to uz fakt neni normalne ak koli takymto hovadam ma prist tato o atraktivnost tak je to na hovno .

    J som nenapísal, že to bol standa, len som skonštatoval že nosí minimalne smolu na účty , kde je on

  2. #22
    Guest

    Default

    NO co uz mate si davat pozor s kym hrate

  3. #23

    Default

    akoze teraz sa najde nejaky hajzel a proste heckne niekoho vsak je to postavene na hlavu vam by sa to pacilo konkretne olimpic ze rano idete na tc a budetze tam mat napisane hecked cxxx blow me n00bs asi by vas to dost nasralo tak si predstavte co to uroby z kazdym clovekom v kft a vzdy sa najd etaky hajzel mohlo by sa s tym nieco robyt

  4. #24
    Join Date
    Nov 2006
    Posts
    996

    Default

    Kto je majiteľom účtu? na koho emaile to je zaregistrované?

    M.

  5. #25
    Guest

    Default

    Zdravým všechny pomlouvačný vášnivce

    Rád bych Vám všem v první řadě pověděl, že než mě kluci vzali na profil, tak jsem Halimu řekl, že mě i napadlo že je milknu, ale že to neudělám, tak jsem dodržel slovo a neudělal jsem to. Podle pro mě posledních dostupných informací se páni původní hráči na kft rozhodli dát své heslo micudovi, který ho předal cosmovi, ale je to jen co jsem slyšel, takže nikoho neobviňuji.

    Celý víkend jsem tu nebyl, byl jsem na kabrio srazu u Berouna, pokud budou potřeba důkazy, tak hned po uveřejnění na net, dodám fotky z tohoto srazu i s datem, abyste mi věřili.

    Kdo by měl pochybnosti o mé účasti na tomto srazu, obraťte se prosím na administrátora Slipknot4Me, který vám jistě rád dosvědčí, že na tyto srazy jezdím, protože mě na jednom z nich i osobně navštívil.

    Dál Vám určitě i Mororus dosvědčí, že má IP (kterou, jak on sám moc dobře ví, mám pevnou) nebyla celý víkend na TC.com a vy si uvědomte, že jste mě celý víkend neviděli online na icq/skype.

    A když už Slavo začal s kopírováním vzkazů ze skypu, tak mi dovolte, abych taky něco ZAJÍMAVÉHO dodal:


    [20:31:26] lostprophets píše: bigem ja som predlozil vsetky dokazy zed7
    [20:31:39] lostprophets píše: a mal by si dostat ban
    [20:31:44] lostprophets píše: podla novych pravidiel
    [20:31:47] Bigem píše: za co?
    [20:31:56] Bigem píše: za co mám dostat ban?
    [20:32:06] lostprophets píše: ja sa o to ties postaram
    [20:32:10] lostprophets píše: aby si ho mal
    [20:32:17] Bigem píše: dobře, ale řekni mi za co
    [20:32:49] lostprophets píše: ja nieco najdem


    [18:22:36] Bigem píše: můžete mi říct, kdo dal micudovi heslo?
    [18:23:14] Fazzzy píše: mali sme sa s nim spojit
    [18:23:18] Fazzzy píše: (fubar)
    [18:23:23] Bigem píše: na to sem se neptal
    [18:23:24] Fazzzy píše: inak by sme mu heslo nedavali
    [18:23:31] Bigem píše: ptal jsem se kdo z vás mu ho řekl
    [18:24:05] Bigem píše: ?
    [18:25:18] Fazzzy píše: to ti co pomoze
    [18:25:30] Bigem píše: heh hrdinové... obviňovat a nadávat vám jde ale jakmile se přijde na to, že je to vaše vina, tak držíte huby (finger) já bych vás nemilknul. neměl bych na to žaludek


    [18:26:00] Fazzzy píše: D
    [18:26:02] Fazzzy píše: omg
    [18:26:04] Fazzzy píše:
    [18:26:23] Fazzzy píše: este si naschval podstrcil falosnu kuklu
    [18:26:42] Fazzzy píše: TANNIS je shromy
    [18:26:52] Fazzzy píše: este nam aj pisal cez centrum sprav
    [18:26:59] Fazzzy píše: ze jestli si to ty feare....
    [18:27:01] Bigem píše: jj tannis je profil kterej jsem dostal od shromyho. co je na tom špatnýho?
    [18:27:15] Fazzzy píše: on ti ten nick daroval?
    [18:27:20] Bigem píše: jj
    [18:27:48] Bigem píše: než jsem si ho od něj vzal, tak jsem o tom ještě mluvil se slipem a santou jestli z toho nemůžu mít problém a bylo to domluvený, že si ho vzít můžu, takže neurážej
    [18:28:36] Bigem píše: když se zeptáte kohokoli z adminů i moderátorů, tak vám každej z nich řekne, že jsem už přes 2 kola neporušil jediný pravidlo


    Udělejte si obrázek sami. Slavo (lostprophets) mi napsal, že se sám postará abych dostal ban a že si na mě něco najde. Fazzzy mi sám napsal, že dal heslo micudovi a potom, když si uvědomili pánové, že to moje vina asi nebude a že mě 20 minut uráželi a nadávali mi, tak už ani hrdinsky neodepsali...

    To je vše. Rád bych Vás poprosil, abyste, pokud máte potřebu strkat nos do této záležitosti, se na to podívali čistým selským rozumem a odpověděli sami sobě, jestli si myslíte, že vina je na mé straně.

    To je ode mě vše.

    S pozdravem
    Bigem4Ever

  6. #26

    Default

    Quote Originally Posted by Mororus
    Kto je majiteľom účtu? na koho emaile to je zaregistrované?

    M.
    to bol najksor sealou ucet potom s ato prepisalo na haliho potom na seala a zas na haliho tak v tom ti fakt nepomozem

  7. #27
    Guest

    Default

    juraj: narazís nanekoho kdo cirou nahodou dostal ted den heslo? Jo ubozak ale tohle bohuzel v pravidlech neosetris ze lidi sou svine...:/

  8. #28

    Default

    ja si nastudujem pravidla a stav sa ze nieco najdem a ja to najdem .

  9. #29
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by slavo1011
    ja si nastudujem pravidla a stav sa ze nieco najdem a ja to najdem .
    Najdes tak velke prd nove pravidla platia az od buduceho kola

  10. #30
    Guest

    Default

    slavo ja ti nechci kazit iluze ale zda se ti jako nahoda ze par hodin pred tim nez ste byli hacknuti micuda venoval staty a reklze konci tohle kolo a ze byl ucet jak rikate hacknut tenden co micuda dostal heslo? Jinak hacked by cosm? lol curak povazuje pouziti hesla za hacked by wow. Cim vic to tady budete resit tim vetsi radost z toho bude ten noob mit ... Cosm je jako male dite porad se potrebuje dozadovat pozornosti... skoda ze to musi delat takhle no co kdyz to ve hre uz nezvlada....

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •