Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 3 of 3

Lightbulb Gelecek sezon için çete toplamak istiyorum.

Gelecek sezon beraber kasmak isteyen varsa çete kurabiliriz. Tek başına kasarak bir yere kadar gidilebiliyor. Çok da ümitli değilim çete kuracak kadar adam çıkacağından ama yine de bi şansımı deniyim gelecek sezona daha çok var.
    Bir de casuslardan korkuyorum şimdi biri gelecek başka çeteden, süzecek hesapları onca emek boşa gidecek. Bence bunun önlenmesi lazım çünkü kasmak için o kadar emek verdikten sonra hesap süzülürse hani insanın oyunu bırakası gelir.

Guest

hacı burayı çok fazla takip eden yok oyun meydanından insan bulup sohbet edip çete kurabilirsin . profil düzenle kısmında çete saldırısından sonra otomatik çık var onu açık tutarsan girdiğin çete saldırı aldığında otomatik olarak adamın çıkar yani seni süzme şansları olmaz sadece 1 kere vurabilirler. onun dışında yapabilceğin en iyi şey oyunun az çok çakallığını öğrenip doğru ekibi kurabilmek

Bilgi için teşekkür ederim. O özelliğin geldiğinden haberim yoktu, güzel olmuş. Meydanda 2 kişi buldum yeni sezon için bakalım belki foruma gelen de olur.