Merhaba, oyunla ilgili birkaç öneri ve şikayetimi size bildirmek istiyorum.
1) Oyun dili gerçekten çok kötü. Dil türkçe olduğu halde ingilizce kısım çok fazla var. Şöyle ki aynı kategori içinde bile bu durumu görüyoruz. Örnek verecek olursam, ekipmanlarım kısmında diğer şeyler türkçeyken neden "Jail Breakout Use this to break out of jail!" diye bir yazı var, gerçekten ilginç bir durum gibi geliyor bana.
2) Oyunda soygun yapmak gerçekten aşırı vakit alıyor ve bu nedenle insan oyundan sıkılıyor. Benim önerim şu: Soygundan kazanılan para ve statların miktarını iki katına çıkarıp bilet sayısını da yarıya düşürmeniz. Böylece soygundan kazandığımız toplam miktar aynı kalacak fakat bunu yarı yarıya daha az soygun yaparak elde edeceğiz. Daha detaylıca düşünecek olursak daha az soygun daha az bağımlılığa sebep olacak, bağımlılık tedavisinin fiyatı da 2 katına çıkarılır.Eğer iki kat oran size çok fazla gelirse bunu daha az oranlarla uygulamayı düşünebilirsiniz.
3) Oyun telefon üzerinden oynanabiliyor fakat oynanamıyor desek daha doğru olur. Bu yüzden oyunun uygulamasını çıkarmanızı şiddetle tavsiye ediyorum, kesinlikle oynayan sayısı artacaktır.

Teşekkür ederim.