Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 2 of 2

Thread: Bot?

  1. #1
    Guest

    Default Bot?

    Może mi ktoś wyjaśnić jak to możliwe że wchodzę do klubu, kupuje to co chciałem miałem wychodzić i nagle wchodzi gracz o nicku "SneakyBeaky" i mija 0.01 sec i rodzę się w szpitalu? to możliwe jest że tak szybko atakuje czy jest specjalne mniejsce od tego że możesz zobaczyć kogoś jak ktoś wyjdzie z klubu. Taką sytuacje miałem już 2 razy, jak ja chce kogoś attakować i on wyjdzie i nie dam rady kliknąć "Attack" to on znika i muszę szukać 2 a ten typ normalnie w 0.01sec to zrobił ja rozumiem że osoby są szybkie ale nie aż tak że nawet w setną sekundy zabijają..

  2. #2

    Default

    Hej Sentyment,

    Prosiłbym o zgłaszanie graczy poprzez tickety (support.thecrims.com -> submit a ticket). Oczywiście sprawdzimy tego gracza. Odnośnie problemów z grą również prosiłbym o napisanie ticketa. Może być to problem na łączu typu straty pakietów, zbyt duże obciążenie przeglądarki dodatkami, problem ze sprzętem, czy też sterownikami, a także problemy po stronie serwera. Na sam początek polecam usunąć ciasteczka i pamięć podręczną przeglądarki przed każdym logowaniem do gry.

    Pozdrawiam,
    vastiq
    ________________________
    vastiq
    Abuse Team
    http://support.thecrims.com/

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •