Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 16

Default Oyuncular arası adaletsizlik sendromu

Ya arkadaş millete kalıcı ban atarsınız adı üstündedir "KALICI BAN" yani süresiz sonsuza kadar. Ama yaptığınız işler tam tersi yönde xxbentinixx e attınız süresiz ban sonra adamın banını geri açtınız. Madem açtınız banını adamın geri diğer kalıcı ban attığınız kişilerinde banını açın da adaletsizlik olmasın ama siz şimdi hemen savunma moduna geçip 100-200 tane bahane üretirsiniz. Oyuncular arası haksız rekabet olmasın. Küfür den kalıcı ban attınız. Böyle bişey söz konusu dahi olamaz oyunu oynayan kitle zaten belli sen Türkiyede ki oyuncuların arkasında durki rekabet artsın Türk oyuncusu sag solda harcanmasın . Aynı türkiyede ki federasyonun beceriksizliği sizde var. Rus federasyonu gibi olun bak olimpiyatlarda rus sporcuları dopingli cıkıyor adamlar saklamasını biliyor bizde oldugunda hemen haber yapıyolar saklamak yerine. Sahip çıkın oyunculara ve oyuncular arasında infial yaratacak haksız eylemde bulunmayın...

Meydan da 5 6 yaşında bir bebeği s.kmekten bahseden, getir ona bi tecavüz edeyim diyen adamın banı açılıyorsa bu kardeşiminde banı açılmalı.

Selam Herkese,

Öncelikle ben o dediğiniz arkadaşın savunucusu da değilim, arkadaşı da değilim. Fakat yanlış yorumlanan bir konu var. O arkadaş, bir takım üyesinden kredi alıp, ücretini ödemediği için kalıcı banlanmıştı.

Unban olup olmadığı hakkında net bilgim yoktu. Demek ki sorunu kendi aralarında çözmüş olabilirler.

Gel gelelim diğer konuya. Bir oyuncu bir başka oyuncuyu veya kitleyi sürekli olarak rahatsız ederek küfür ve ithamlarda bulunuyorsa bunun sonucu caydırıcı cezalar olacaktır.

Bu konuda birçok tartışmamız kişisel konuşmalarımız da olmuştur sizlerle. Fakat sonucunda aynı şeyleri yapmaya devam ettiğiniz için gerekli cezaya bu yönde karar verilmiştir.

Senin kalıcı ban olayın, abuse ekibi tarafından bile değil, dönemin Support Lideri ve Abuse ekibi üyesine danışılarak onun tarafından atılmış olup, bizlerin bu konuya dahil bile olmadığı nettir. Sizin de bilginize.

Eğer ki illa banınızın açılmasını istiyorsanız, bu yönde, size tek bir seçenek sunabilirim.

Forum sayfasında, Support Turkish bölümünde, bu zamana kadar küfür ettiğiniz herkesden özür dileyip, aynı zamanda bundan sonra hiçbir küfürlü münakaşanın parçası olmayacağınıza söz veren bir paylaşım yaparsanız ve bunun linkini profilinize koyarsanız, ben kişisel olarak sorumluluğu alıp cezanızı kaldırabilirim.

FAKAT EN KÜÇÜK BİR KÜFÜRLÜ MÜNAKAŞADA KALICI BAN TEKRAR ATILARAK GEREKLİ NOTLAR EKLENİP, BANIN BİR DAHA AÇILMAMASI İÇİN GEREKLİ TEDBİRLERİ ALACAĞIMDAN ŞÜPHENİZ OLMASIN.

İlginiz ve alakanız için teşekkürler.

Hiçbir hata gizli kalmamalıdır. Biz burada hata ve hile yapanlara ceza verme görevinde iken, bunları yapanların hatalarını gizlersek, görevimizin anlamı kalmaz. Tarafsız olarak hareket etmek benim ilk önceliğimdir.
    Your Sincerely
    ----------------
    eagleking52 / Tolga Gedik
    Game Manager
    Abuse Team Leader
    www.thecrims.com
    [email protected]
    https://discord.gg/kXhW4K229Z

Öncelikle bu güzel hikayeden dolayı sana tşk ederim meydanda beni defalarca tahrik edip küfür etmem için elinden gelen herşeyi yapan adamlara tahriklerinden dolayı hiç bir ceza yaptırım uygulanmayıp sadece 1 kişiye uygulanması bence büyük bir sorun hadi bunu geçtim. Hangi nedenden olursa olsun kalıcı ban atılan birine banı kaldırıp diğer kalıcı ban yiyen insanların banını kaldırmayıp üstüne üstlük burada gelipte adamlar demekki kendi aralarında anlaşmış ki ban öyle kalkmış demeniz saçma en nihayetinde bu tekrar söylüyorum "KALICI BAN" bunun geri dönüşü olmamalı oluyorsa da herkes için olmalı. AYRICA tek söylüyorum AYRICAAAAAA TAKIM ÜYELERİ KREDİ SATMAMALI ONLARA GELEN BEDAVA KREDİLERİN SATIŞINI YAPACAKSA ADAMDAN PEŞİN ALMADIGI İCİN PARASINI onlarada ceza yaptırımı uygulanmalı. KALICI BAN KALICI BANDIR KAFASINA GORE DEĞİŞİYORSA OYUNCULAR ARASINDA AYRIM YAPILIYOR DEMEKTİR. BİRŞEYİN ADINI KOYUYORSANIZ ONA GORE HAREKET ETMEK GEREKİYOR işinizi öğretmiyorum ama burda çok ciddi bir yanlış var ve bu durumun düzeltilmesi gerekiyor. Ya tekrar kalıcı ban atın yada kalıcı banı olan insanların kalıcı banını kaldırın. ADAM bizim ettiğimiz küfürlerin 100.000 katını ediyor her türlü rahatsız eediyor insanları ona kalıcı ban atılmayıp diğer oyunculara kalıcı ban atılmasıda ayrıca sizin görevinizi eksik yapmanızdan kaynaklanıyor lütfen gereğini yapın...!

Pab10Escobar adlı oyuncunun düşüncelerine katılıyorum eğer SINIRSIZ ban yemişse geri dönüşü olmamalıdır adı üstünde. o hesapla olan ilişiği tamamen kesilmesi lazım bu cezayı baştan verirken düşünmek gerekir. Bir perma ban geri dönüp birinin geri dönmemesi ise tamamen akıla mantığa aykırı bir şey. Hadi oldu da döndü nasıl banlanan adamın kaçıncı kuralı ihlal ettiğinden banlandığını belirtiyorsanız banı açılan adamın da banı açılma sebebini belirtmeniz gerekiyor ki aklımızda soru işaretleri kalmasın. Banı açılan kişi de sürekli meydanda sizin aynı dediğiniz gibi '' Gel gelelim diğer konuya. Bir oyuncu bir başka oyuncuyu veya kitleyi sürekli olarak rahatsız ederek küfür ve ithamlarda bulunuyorsa bunun sonucu caydırıcı cezalar olacaktır. '' hareket etmektedir.
    ''Forum sayfasında, Support Turkish bölümünde, bu zamana kadar küfür ettiğiniz herkesden özür dileyip, aynı zamanda bundan sonra hiçbir küfürlü münakaşanın parçası olmayacağınıza söz veren bir paylaşım yaparsanız ve bunun linkini profilinize koyarsanız, ben kişisel olarak sorumluluğu alıp cezanızı kaldırabilirim.'' Banı açılan arkadaştan bir özür beklenmiyor anladığım kadarıyla sayfalar dolusu küfürler edip insanları tahrik edip hiçbişey olmamış gibi çekip giden sonrasında gayet normal bir şekilde oyununa devam etmesi midir sizce adil olan? sizleri vicdanınızla başbaşa bırakıyorum...

Selam,

Öncelikle aralarında anlaşmıştır dediğim olay, oyuncu kredinin ödemesini yaptıysa artık o oyuncunun banlanması için gerekçe kalır mı? Kalmaz değil mi?

Her atılan banın bir nedeni ve süreci vardır.

O arkadaşın ban sebebi parayı ödememesi. Ödeyince sorun çözüldü.

Senin ban sebebin ise birçok kez insanlara küfür etmen, ve bir oyuncuyu bilinçli olarak ziyretçi defterinden ve meydandan taciz etmen, küfürlerinle.

O diğer oyuncunun küfür etme durumu ise, net olarak bu hesaptan küfür ettiği ve kayıtlarda kalıcı ban atacak sebepler olmadığından bu tarz bir ceza uygulanamamakta. Eğer ki, kural ihlali yaparsa, onun da ceza alması konusunda oy kullanabilirim. Ama kural kuraldır. Ben kuralın dışına çıkamam.

Kalıcı olarak banlanan her oyuncunun banı açılacak diye birşey yok.

Peki neden benim teklifim size neden güzel gelmiyor?

Küfür etmeden duramayacağınızı bildiğiniz için mi? Maalesef her yapılan hareketin sonuçları var. Mademki, bu şekilde ban almak istemiyordunuz, o zaman dikkatli olacaktınız.

Sadece siz değil, sizin gibi banlanan birçok oyuncu var diğer ülkelerden de. Yani size özel bir uygulama değil ve de sizinle kalmayacaktır.
    Last edited by eagleking52; 03-13-2019 at 03:29 PM.
    Your Sincerely
    ----------------
    Game Manager
    Abuse Team Leader
    www.thecrims.com
    [email protected]

eminim öyledir ÖRNEK FRESH 7 24 küfür eden arkadaşımız sürekli meydan banı almasına rağmen daha ben görmedim kalıcı ban aldığını neyse bir önemi de yok 2. hesapla küfür edip as hesapla küfür etmeyince bişey değişmiyor sonuçta küfür etmiş oluyorsun

as I said cool story bro , oyuncuyu engelle seçeneği var zd sinde rahatsız olan oyuncu engel atabilir meydan banı da meydanda ki küfürlerden dolayı ban atarsın olay bu kadar basit önemli değil...

Selam,

Resmen sesli güldüm bana durumu özetlemene.

Yani kısaca diyorsun ki, nasılsa bu engelle butonu var ve üstüne de chatban var. İstediğim gibi küfür edeyim en fazla alacağım chatban.

Eğer ki bu şeyleri yapmaya devam edersen, bunun sonunda ban süresi ve ban şekli değişir. Çünkü caydırıcı özelliği olmalı cezanın. Eğer caydırmıyorsa daha fazlası olacak.

2. hesap birinci hesap davasına gelirsek. Bu durumu loglarla ve sistem girişleriyle kanıtlayabilirsem, gözümü bile kırpmam.

Bu konuda ben gerekli yerlere de danıştım ve gerekli açıklamaları da maillerle anlattım.

Fakat bu 2 hesabın da aynı kişiye ait olması durumunu kanıtlayamazsan, yapacak birşey yok.
    Your Sincerely
    ----------------
    Game Manager
    Abuse Team Leader
    www.thecrims.com
    [email protected]

Banı açmamak için her türlü bahaneyi üretmeye gerek yok kurallar var oyun kuralları orada ben göremedim insiyatif kullanıp kimse kuralların dışına çıkmamalı 2 hesabın aynı kişiye ait olması durumunu kanıtlamak mı ? HAHAHA Cümle alem biliyor sen biliyorsun herkes biliyor ama kanıt mı gerekiyor senin bilmen yetmez mi ? kanıt için YOKSA bu oyuncu sürekli kredi alıyor diye mi bütün bunlar küfür = Chat ban ayrıca şunuda söyliyim siz olayı tüm sezon değerlendiriyorsunuz sezon nasıl sıfırlanıyorsa 1.5 ay da bir küfür den ban yedik mi ? Onun da sıfırlanması lazım böyle olmaz bu işler. Rahatsız olan varsa engellesin bu kadar basit şikayet etmekle olmaz bu işler BAŞKA hesap açar gelir yine yapılır aynı şeyler. AGRESIN tayfa kalıcı ban yediler küfürden banları açıldı Sadece bentini nin değil burda bize maval okuma senden önce oyunu oynadık biliyoruz kimlere insiyatif kullanıp kullanılmadıgını yazık valla her sezon millete küfür edip 5-6 kere chat banı alan hangi oyuncuya kalıcı ban attınız Sizleri kınıyamıyorum bile artık ve şuanda gülüyorum .d.d.d.