Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 16 of 16

Anlamak istemeyene 40 yıl konuşsan boşdur.

Ben küfür etmem diyemiyorsun gelip burada başka muhabbetlere giriyorsun.

Git o zaman yöneticilere ve liderlere anlat durumunu.

Benim şartım belli. Küfür etme, saygılı ol herkese, bunun sözünü ver, ona göre değerlendirelim durumunu.
    Your Sincerely
    ----------------
    eagleking52 / Tolga Gedik
    Game Manager
    Abuse Team Leader
    www.thecrims.com
    [email protected]
    https://discord.gg/kXhW4K229Z

Ya sen olayları kendine şartına göre değerlendiremezsin ben ortada bir yanlış varsa bunu dile getiriyorum mesele küfür değil birader mesele her oyuncuya eşit mesafede yaklaşmamanız tamam bir tarafı olur insanın ama diğer insanlara da karşı adil olur.

Benim demek istediğim eğer kalıcı ban açılıyorsa ( nedeni ne olursa olsun) diğer insanlarında kalıcı banı açılmalı. KALICI BAN ın ne demek olduğunu sana şimdi açıklamamız mı gerekiyor? ADI USTUNDE KALICI BAN açılacaksa neden atıyorsunuz o zaman ?

Anlamak isteyen sizsiniz ben değil Adam kredi vs anlaşmışta açılmışta yok oymuşta buymuşta kardeşim adam dolandırıcılık yapıyor KALICI BAN KALKIYOR BAK DOLANDIRICLIK yüz kızartıcı suçtur. Ayrıca cezası fazladır. Sen hiç gördün mü dışarda küfürden hapis yatan Benim anlatmak istediğim senin mantığın çok yanlış.ADAM SIZI DOLANDIRIYOR BAN KALKIYOR NIYE AÇIYORSUNUZ BANI ? BAŞKA HESAPLA OYNASIN ÇOK MU ZOR ?

BEN BU ADALETSİZLİĞE KARŞIYIM AMA SIZIN OGRENMENIZ GEREKEN COK ŞEY VAR DA YAZIK TEK KELIME ILE YAZIK...

Selamlar,

Senin veya sizin anlamadığınız bir konu var. Her ban aynı değildir. Sen sınırsız ve durmaksızın küfür etmekten ve oyuncuları manipule etmekten ban yedin. Senin banın ancak, özür dilemen ve bundan sonra bu tarz sorunları yaşamayacağına söz vermen dolayısı ile açılır.

Sadece oyununu oyna keyfini yap. Arkadaşlarınla sohbet et. Birini küfür edip, aşağılayabileceğin ya da taciz edebileceğin bir yer değil burası.

Diğer adam adminden kredi alıp parasını ödememesi sonucu banlandı. Nasıl açılır? Parasını öder, ya da admine durumunu açıklar bir şekilde durumu çözer banı açılır. (Parasını ödemeden açılmasına ben de karşıyım ama konunun benle alakası yok, ödeyip ödemediğini bilmiyorum. Yaparsın resmi olarak, liderlere ya da yöneticiye gerekli şikayetini, oyuncunun banını açan görevliye sorulur sebebi.)

Her halükarda, burada bir sorun veya sıkıntı görmüyorum ve senin savunduğun şey tamamıyla saçmalık. Konuları birbiriyle karıştırarak kendi banını açtırmaya çalışıyorsun.

Hatırladığım kadarıyla, bu saçma oyunu neden oynuyorsunuz, hayatınızdan, zamanınızdan, paranızdan boşu boşuna harcıyorsunuz gibi meydanda sözler kullanıyordun oyunculara. Oyun boş gereksiz bitik ölük gibi yorumlar yapıyordun.
    Şimdi ne oldu da oyuna geri dönme aşkı doğdu? Sorabilir miyim?

Bebynhonun bir sözü var;
    Eğer oyundan memnun değilsen ve bırakacaksan, burada ağlama şikayet etme. Git oyunu bırak. Ha bırakmayıp da bunlara devam edersen, ben sana bıraktırırım diyor her zaman, senin yaptığını yapan oyunculara.

Sana oyunu ben bıraktırmadım veya seni ben banlamadım. Ama senin yaptığın olaylar, tüm bu zamana kadar yaptığın davranışlar, senin kalıcı ban yemen için yeter de artar bile.
    Your Sincerely
    ----------------
    eagleking52 / Tolga Gedik
    Game Manager
    Abuse Team Leader
    www.thecrims.com
    [email protected]
    https://discord.gg/kXhW4K229Z

Anar sen kendi işine bak biz kendi işimize kuralları öğretme bize 500 defa meydan banı yemişsin gelmiş burada bnei unban yapın diyosun allah aşkına
    TcTaBuTcU
    Abuse CREW
    [email protected]

Mertte benden kredi alıp parasını gondermemişti gönderene kadar banladım geçenlerde gönderince açtım banını bukadar basit
    TcTaBuTcU
    Abuse CREW
    [email protected]

Ben kimseye işini öğretmiyorum burakcım siz nasıl bir olumsuzluk gördüğünüzde ban atıyorsanız bende bir player olarak olumsuzluk gördüğümde konu açıyorum sıkıntımı şikayetimi dile getiriyorum Ha diyorsanız onuda soyleme tamam kardeş söylemeyiz Once upon a Time when I was a child , I saw this game in the internet wish I could not kör olaydım kör hahahaha