Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 2 of 2

Hybrid View

Guest

Default Hele bakın kim gelmiş

Selam kaba suç dünyasının aile terbiyesi görmüş elit insanları. Bendeniz her türlü gideri olan ama hala sabit bir geliri olmayan, başı kentsel dönüşüm sonrası istanbul gibi yer yer saçlı yer yer saçsız kalmış, can sıkıntısından masturbasyon yapacak yaşı geçmiş ama 30 sene önceki vesikalık fotoğrafını facebook profil resmi yapıp fake hesaplardaki cıbıldak hatun fotoğraflarına kerkincek yaşa gelmemiş dayılar sınıfından olmayan bir kardeşinizim. Oyuna yeni başladım, nerden buldun derseniz onun hikayesi uzun; Lise bitimine yakın takıldığımız bir internet kafe vardı, bu knight denen zirzop oyunun milleti evinden, işinden, okulundan ettiği, yuvalar yıktığı, ocaklar söndürdüğü zamanlar hani, 2005 olması lazım, takıldığım kafede 44 numaralı masaya geçip (en arka dip masa) mikili film izleyip ölümüne tulumba çeken bir yasin vardı. Lakabı "osbir yasin", kendiside kanıksamıştı lakabını, cs 1.5 atarken nickini bile "osbirci" koyardı, bir gün bu zevksiz gece mahsülü işin b*kunu çıkarınca kafeci samet kapattı bunun mikili filmini. Bu da oynuyormuş bu oyunu açıp "genelev" kısmındaki hatunların fotoğrafına bakıp bakıp yürütmüş kamışa suyu. Bu abazanlık karşısında tüm internet kafe berduşları olarak naught america giriş jeneriği eşliğinde saygı duruşunda bulunmuştuk. Gel zaman git zaman üniversiteyi ite kaka bitirdim dedim tl. tutamadık avucumuzda adam gibi bari euro tutalım diyerek avrupaya taşındım, tuttum ama euronun tl. karşısındaki kur farkından tüm millet ne tuttuysa onu tuttum, şimdi yunanistanın iyonya adalarında sakin bir "hayat" yaşıyorum. Tabi bu oyuna da durduk yere 15 yıl öncesinin t*şak kokulu anıları burnumda tüttüğü için değil osbir yasinin vefat haberini aldığım için başladım. Kafamında beyin loplarını bafilesinler... hiçbirşey aklımda kalmaz bu oyunun adı kalmış. Osbir yasin yaşadığı gibi de ölmüş evin en arka odasında kimbilir ne yaparken elektrik çarpmış yiğidimi. Yılların tulumbasına kamış dayanmamış iflasını vermiş o da elektrikle müdahaleye kalkışmış galiba. Konuya geleyim. Bir iki kurcaladım sevdim oyunu, sevdim ama nasıl oynayacağımı bilmiyorum. Sağdan soldan forumlardan baktım taktiklere vs. ama yok, nanay. Şöyle teamspeak, watsapp ya da skype kullanıp çeteleşmiş ve sabırla şu kardeşinize anlatacak varsa non stop oynarım. Bende zaman çok. Kalın sağlıcakla.

Selam Antiseptic,

Elimizden geldiğince boş zamanlarda yardımcı oluruz tabii istersen.

Arkadaşın adına üzüldüm cidden. Allah rahmet eylesin.
    Your Sincerely
    ----------------
    eagleking52 / Tolga Gedik
    Game Manager
    Abuse Team Leader
    www.thecrims.com
    [email protected]
    https://discord.gg/kXhW4K229Z