Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 6 of 6

Question Oyuna başlayalı 2 gün oldu ve ben yedim

Oyunu yıllar önce oynuyordum bi girip bakmak istedim baktım sezonda yeni başlamış biraz takılıyım dedim ama anlamadığım şekilde ban yemişim neden yedim neyi yanlış yaptım anlamadım kimse küfür hakaret 2. hesap gibi bir durum da söz konusu değil biraz araştırdım ama hiç bir ban nedeni bana uygun olmuyor ilgilenebilecek kimse bu hatayı düzeltebilecek kimse var mı acaba

şimdi mailimi kontrol ettim ve kural 6 yı çiğnemişim diyorki
    Oyun hataları bulunduğu zaman bildirilmelidir ve oyun hatalarından faydalanmak bir ceza ile sonuçlanır.
    tamamda ben sadece normal olarak oyun oynadım nasıl bi hata bulup bundan faydalanmış olabilirim ki kimseye karşı bi üstünlüğüm yoktu her gören öldürüyodu beni şaka gibisiniz cidden

Guest

Quote Originally Posted by solomon View Post
    şimdi mailimi kontrol ettim ve kural 6 yı çiğnemişim diyorki
    Oyun hataları bulunduğu zaman bildirilmelidir ve oyun hatalarından faydalanmak bir ceza ile sonuçlanır.
    tamamda ben sadece normal olarak oyun oynadım nasıl bi hata bulup bundan faydalanmış olabilirim ki kimseye karşı bi üstünlüğüm yoktu her gören öldürüyodu beni şaka gibisiniz cidden

aynısı az önce başıma geldi. ne oyun hatası ya saçmalığa bak üç gunde sayginligimi 15k ya çıkarmami hatadan mi saniyolar??

Hiç bir yetkili yok mu sorunumuzu çözücek bu tam anlamı ile haksızlık

gerçekten bu kadar ilgili olmanız beni çok mutlu etti sanırım Türkçe supportta pek iş yok normal support kısmına yazsam daha iyi olacak burayı da boşuna açtıklarını söylemek lazım herhalde Türkçe support kısmına bakan arkadaşı işten çıkarttılar onunda bi hesabını sorayım

Selam,

Oyunla ilgili hatadan kasıt bug bulunup bundan avantaj sağlanması.

Binalarla ilgili bir hata vardı. Ve alabileceğinizden fazlasını almışsın. Bunun sonucunda da bu hatayı suistimal ederek avantaj sağlayanlar cezalandırıldı.

Ayrıca buradan resmi olarak bir şikayet veya aldığınız ban ile ilgili tartışma oluşturmanız kabul edilmiyor.

https://support.thecrims.com

Siteden abuse Complaints altında ticket gönderebilirsiniz.
    Your Sincerely
    ----------------
    eagleking52 / Tolga Gedik
    Game Manager
    Abuse Team Leader
    www.thecrims.com
    [email protected]
    https://discord.gg/kXhW4K229Z