Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 6 of 6
  1. #1

    Default Jak się atakuje??

    Cześć,
    wracam do gry po wielu latach, ostatnio chyba w 2006 grałem, więc wiele się zmieniło..
    Powiedzcie mi jak się teraz atakuje graczy?? Cały czas ktoś nawiedza mój burdel, ale nie mogę zaatakować.. Po wejściu w zakładkę napad nic się nie pojawia.. Tylko opis..
    Coś się zmieniło w międzyczasie??
    Dziękuje za odpowiedzi..

  2. #2

    Default

    Witaj,

    Od 2006 sporo się zmieniło, polecam przestudiować dokładnie poradnik , który jest dostępny w zakładkach na stronie glównej.

    Atakuje się teraz w klubie/burdelu , jeśli spotkasz kogoś, wybierasz na tabelce jego nick i klikasz przemiel go, nie ma już tego starego systemu, w którym po spotkaniu klikało się napad. Teraz wszystko załatwiasz w klubie, spotykasz osobę i mielisz/albo uciekasz.

    Pozdrawiam.

    bogoos
    Thecrims.com Crew

  3. #3

    Default

    Witam, czytałem dokładnie, oraz zmiany które nastąpiły..
    Mógłbyś proszę dokładniej wyjaśnić o co chodzi z tymi "czerwonymi relacjami" i jaką tabelkę dokładnie mam kliknąć, żeby zaatakować?? Będę wdzięczny za pomoc.

  4. #4

    Default

    Jesli spotkasz kogoś w klubie, to jest czerwona relacja, czyli taka, która jest przypadkowo spotkana w klubach/burdelach - zwykłe relacje dodajemy w znajomych, czerwone spotykamy losowo.

    Bedziesz wiedział gdzie kliknąć , jeśli kogoś spotkasz, w klubie wyskakuje Ci ta osoba, aby zaatakować - musisz kliknąć pod jej nickiem w taką małą tabelke i tam jeszcze raz wybrać jej nick. Wszystko robi się bardzo łatwo i w jednym miejscu - w klubie.

  5. #5

    Default

    okej, mam nadzieję że uda mi się to zrobić chociaż raz zanim mnie ktoś zmieli dzięki za pomoc, pozdrawiam

  6. #6

    Default

    Nie ma problemu,

    Pozdrawiam

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •