Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 4 of 4
  1. #1

    Default Znikający respekt

    Witam,

    pytanie jak w temacie..
    opiszę sytuacje
    nadszedł nowy dzień TC, zbieram materiał z budynku, potem sprzedaje u dilera, dostaje powiedzmy za wszystkie transakcje 4k respektu..
    następne klikam w specjalizacje pod nickiem - Mafiozo - i w momencie wejścia w te zadania do zrobienia znika mi około 3k respektu..
    dosłownie widziałem jak zniknęło z 47k do 44k nie patrzyłem na setki respektu, więc nie wiem czy znikło 3100 czy 3457 ale coś koło 3 tysięcy.. to normalne?? czy to jakiś bug?? bo już któryś raz z rzędu tak mam, że zdobędę powiedzmy 5k respektu a zniknie mi potem 3k i jak tu wbijać..

  2. #2

    Default


    Cześć TheArt,

    sprawdziłem Twoje logi i zmiana respektu wynikała z zakupu akcji "The Rolling Goose" na giełdzie.

    Z pozdrowieniami
    It didn't happen.

  3. #3

    Default

    Aa i wszystko jasne.. A proszę o informacje jeszcze odnośnie tego respektu.. Jest gdzieś możliwość sprawdzić na czym się zyskuje, a na czym traci?? Czy trzeba to samemu odkryć??

    Pozdrawiam..

  4. #4

    Default


    Polecam poczytać poradnik gry tutaj https://www.thecrims.com/help/guide#/

    Natomiast faktycznie to co się opłaca zależy zarówno od wybranej profesji, taktyki gry i etapu na jakim jest w danym momencie gra.
    Każdy sam musi zastanowić się nad swoją strategią i przeliczyć co i kiedy się opłaca kupować / sprzedawać.



    It didn't happen.

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •