Selamlar,

Öncelikle şunu hatırlatmak isterim ki, bütün kazanan kontrolleri titizliklile yapıldı.

Ilk sıradakı çeteden silinen söz konusu hesap sezon içinde incelenmiş ve kontrol edilmiş ve hesabın temiz olduğu anlaşıldıktan sonra benim tarafımdan hesaba not eklenmiştir.

Fakat bir abuse ekibi üyesi arkadaşımız yoğun kontrol sırasında benim eklediğim notu gözden kaçırarak arkadaşı banlamış. Bu durumda atılan ban en baştan yanlıştı yani.

Bu durum farkedilir farkedilmez durum açıklığa kavuştuğunda arkadaşın banı açılmıştır.

Fakat banlandığında çeteden silinen hesap, unban olduğunda çeteye geri eklenmiyor.
Ben veya bebynho ya da herhangi başka biri de ekleyemez, sadece MEMOX bu durumu düzeltebilir.

Bu hatayı yapan arkadaştan memoxa mail atması gerektiğini söylediğimizde gözden kaçırmış olmalı.

Benim özel hayatımla ilgili bu 2 haftalık yoğunluğumdan ve bebynhonun oyunla ilgili başka işlerle meşgul olduğundan bu durum çok geç farkedilmiş.

Maalesef ki kazananlar yanlış şekilde lanse edildikten sonra farkedilmiş ve hemen durum rapor edilerek düzeltilmiş.

Bu durumda da sizlerin hayal kırıklığına uğraması nedeniyle oluşan tartışmalara son vermek amaçlı bu durumu burada açıklamamız gerekti.

Bütün TheCrims ailesinden ve bütün oyunculardan özür dileriz.

Bu tarz sorunlar olmaması adına daha fazla şekilde arkadaşlar ve işlerin kontrol edilmesi icin gerekli önlemleri alacağımızdan şüpheniz olmasın.

Önemli Not: Şu anda Takım üyelerinin hiçbirinde bir sorun veya görevi kötüye kullanma yoktur. Kanıtınız olmadığı sürece de ekip üyelerini oyuncuların önünde karalayan arkadaşlar hakkında işlem yapılır.
Herhangi şüpheniz veya kanıtınız var ise CREW MANAGEMENT FEEDBACK altında ticket atabilirsiniz.

Umarım sırf istedikleriniz yapmadı diye arkadaşlarımız hakkında iftira eylemleri gerçekleştirmezsiniz. Yoksa bunun da sonuçları olacaktır.