Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 2 of 2
    Guest

Default Uyuşturucu Tüccarı ve Bileşen

Arkadaslar cogu kisi sordugu icin buraya konu olarak acmak istedim.

Artik uyusturucu tuccarindan uyusturucu satin alamiyorsunuz. Bunun yerine bilesen denilen bir ham madde sistemi getirildi.
    Soygunlarin bazilari bilesen vermektedir. Soygun sekmesinden sectiginizde hangi soygunun hangi bileseni verdigini gorebilirsiniz.

Ayrica kara borsa ya tikladiginizda karsiniza bilesenlerin yazili olduğu bir sayfa gelmektedir. Bilesene tikladiginizda ise o bilesenin acik arttirma sayfasi aciliyor. Her oyun gunu 3 defa acik arttirma yapilmaktadir. Oyun saatlerine gore 03:41 11:41 19:41 olarak acik arttirma saatlerini gorebilirsiniz. 1 cesit bilesen icin ihalesine girdiginiz saate 5 adet teklif verme hakkiniz var.
    Soyle orneklendirelim Esrar uretmek istiyorsunuz ve Hash Oil bileseni icin saat 07:41 ihalesinde teklif vereceksiniz. Toplam 5 adet teklif hakkiniz var. Mumkun oldugunda son saniyelerde teklif veriniz ki baskalari sizin teklifinizi gecmesin. Cunku sizi gecen bir teklif olursa o hakkiniz yanmis oluyor. Yani 5 teklif verdiniz ama 3 tanesi gecildi diyelim onlarin yerine tekrar teklif veremezsiniz.

Bilesenlerden uyusturuca donusum orani 3e1 dir. Yani her 3 bilesen 1 adet uyusturucuya donusur. Diyelim ki 1.5milyon bilesen var elinizde bu 500bin uyusturucuya donusur.

Peki soygundan veya kara borsa ihalesinden bilesen aldinizi bunlar nasil uyusturucu olacak?

Binalar kisminda aldiginiz uyusturucu binalarinin en altinda Laboratuvar i goreceksiniz. Iste bu laboratuvar bilesenleri uyusturucuya cevirmenizi saglayacak. Binalar icin son seviye 13 fakat laboratuvar icin son seviye 4. Bu seviyeler uretebileceginiz uyusturucu miktarini etkiliyor. Bu yuzden guncellemeleri unutmayin.

Su an icin aklima gelenler bunlar eger yazmadigim ve akliniza takilan kismi olursa buraya cevap olarak yazin cevaplayalim. Iyi oyunlar hepinize.
    Last edited by ergargi; 10-31-2019 at 10:06 AM.

Guest

Teşekkürler bunu geç fark ettim ama sonucu iyi oluyor . Aslında eski tc yi baya özledim.. 2012