Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 3 of 3

Exclamation Adam Dövme-Öldürme.

İyi geceler. Oyuna uzun yıllardan sonra tekrar döndüm. Yaklaşık 10 yıllık bi' süreç. Adam dövme ya da öldürmeyi unuttum herhalde. Eskiden iki sekme açıp o şekilde dövüyordum ama şuan iki sekme açımı engellenmiş herhalde. Hem de bardayken geri sayım bitmeden saldırı kısmına da tıklayamıyorum. İlla ki bardan çıkmam lazım. Bardan çıkınca da adamla kontağım kayboluyor hatırladığım kadarıyla. Bana bu olayı detaylı bi' şekilde adım adım anlatabilecek olan var mı? Teşekkürler.

Guest

Merhaba,discord kullanıyor musun ?

Guest

Merhaba saldiri sekmesinin kullanimi biraz degisti.

Artik anlik kirmizi kontak alabiliyorsun. Barin icinde birisine denk geldin diyelim barin icinde sekme aciliyor tekli saldiri ve eger cetede isen cete saldirisi icin iki ayri sekme var. Tekli saldiri solda cete saldirisi sagda acilir. Eger cetede degilsen sadece tekli saldiri sekmesi acilir.

Yani karsi tarafa sadece barin icinde ayni anda bulundugunuz sure icerisinde saldirabilirsin sadece.

Saldiri sekmesi ise cetendeki bir uye barda birisini gorup cete saldirisi acti ise orda cete saldirisini gorur ve istersen katilabilirsin. Onun disinda bir kullanimi kalmadi.