Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 2 of 2

Thread: Bar Şikesi !

Lightbulb Bar Şikesi !

Bunun bildirilmesini istiyorum:

Ben barda birine saldırı yaptığım ve arkadaş o an, orda olmasına rağmen "kurban ortadan kayboldu" uyarısını görüyorum ve adam sonrasında çıkmış oluyo ve ben saldıra basmış oluyorum.

Ama ne ilginçtir ki ben çıkış'a TIKLAMIŞ olduğum halde! gece hayatı sayfası AÇILMIŞ OLDUĞU HALDE sağ üstte saldırı görüyorum.

Gecikme veya ping - latency var sitede dicem, niye eşit şekilde olmuyo ???

1dk da acemi gibi 10-20k stat veriyoruz üst üste, oyun oynanmıyo artık. 80 kill 80 ölüm var.

**NET hızı demeyin kesinlikle alakası olamaz. Kablonet (bakır tel ve direkt bağlantı sayesinde süper netten daha verimli sonuç alıyorum) 100mbit kullanıyorum.

**Sistem performansı full, gta v bile açıyo bu sistem. Altı üstü bir tarayıcı flash bile yok içinde fakat bar olayında bir gecikme sistemi ÖZELLİKLE yaratılmış.

Hiç yoktan benim hesabımın incelenmesini istiyorum, bakılsın giriş - çıkış - saldırı tarihlerine. Cevap gelene kadar bar da atmicam, son saldırıya bakılmasını rica ediyorum özellikle.

Nick: wincenzo
    ID: 17186842

Sana saldıran Paciaciak Gün 16 @ 23:14
    Kavgayı kaybettiniz.
    Zekanız düştü: -211.
    Kuvvetiniz düştü: -1058.
    Karizmanız düştü: -211.
    Toleransınız düştü: -635.

Gece hayatı sayfasını gördüğümde sağ üstte saldırıyı da gördüm. Ama ben de aynısı olmuyo - adam tam saniyesi saniyesine barda olması gerekiyo o an.

Ticket atarsan gerekli incelemeleri yapabiliriz dostum .