Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 4 of 4

Default Vip alicam yardim

Skrill ve paypal kullanamıyorum vip satan yetkili varsa oyun içi pm:Clera ulaşabilirse gün bitmeden sevinirim acil

Aldım konu kapanabilir.

Skrill ' im var ve VIP almak istiyorum. ama Skrill imde para yok. Öderim sorun değil. Skrill' ime para atabilecek ya da bana VIP almamda yardımcı olabilecek yetkili, moderator arıyorum.
    28.12.2020

Selamlar,

Skrill 11 ocaktan itibaren Türkiyeden çekiliyor ve Türk hesaplarını kapatacak. Maalesef bu nedenle hesaplara para yükleme olayını kapadılar. Sadece hesabınızda para varsa kullanabiliyorsunuz. 11 Ocaktan sonra hesaba bile erişim sağlanmayacakmış.

Türkiyede Vip alamayan oyunculara ben yardımcı oluyorum.

Sizler ücreti TL olarak benim banka hesaplarıma gönderebiliyorsunuz, ben de bu tutarları oyun sahiplerine göndererek ödemesini gerçekleştiriyorum.

Sizlerin göndereceği tutar hesaba yatar yatmaz, hesabınıza Vip paketini manuel olarak ben ekliyoruz.

Tutarları ben farklı bir yolla transfer ettiğim için, bir miktar transfer ücreti masrafı gibi tutarlar ekleniyor. Ve kullanmış olduğumuz sistemin döviz kurları baz alınarak sizlere anlık fiyat listesi verebiliyoruz.

Daha fazla bilgi için eagleking52 hesabına oyundan yazabilirsiniz.
    Your Sincerely
    ----------------
    eagleking52 / Tolga Gedik
    Game Manager
    Abuse Team Leader
    www.thecrims.com
    [email protected]
    https://discord.gg/kXhW4K229Z