Acestea sunt schimbarile pentru Runda 117

Schimbarile Districtelor

*Un nou District Sillicon Valley pentru bonus la invest ( include investurile dupa ziua 80 )
*Am adaugat 10 strazi noi pentru fiecare district
*Puterea de Atac pentru strazi si districte a fost scazuta cu 25%
*Am scazut skill-ul pe care il pierzi la Districte de la 2% la 1%
*Bonusul din districtul pentru vapor este de 1%

Schimbari pentru PIMP

*PIMP-ul este singura profesie usoara cand vine vorba de nivel, pentru ca nu avea nicio cerinta de putere. Acum am echilibrat-o
*Eveniment nou pentru tarfe: Singurul eveniment pentru PIMP a fost doar pentru a castiga mai multi bani din tarfe
Acum am adaugat un eveniment nou, care va veni intre 1 si 10 ori pe runda, la care se pierde 20% din productia tarfelor

Schimbari pentru Broker si Stock Market

*Incercarea de a cumpara stocuri care nu se afla in Sock Market o sa te coste 1 tranzactie
*Broker-ul va avea un slot in plus pentru Cladiri
*Toate profesiile in afara de Broker vor avea doar 2 tranzactii pentru Stock Market. ( 6 tranzactii inainte )

Schimbari pentru Afacerist

*Cresterea cu 10% a bonusului cladirilor
Dupa cum stim, Afaceristul, putin special, bonusul se aplica la productia de baza si de aceea credem ca este nevoie de putin mai mult

Schimbari pentru VIP

*Pachetul VIP3 costa acum 15 euro
NOTA: Acesta este pretul pentru Runda 117
*Pachetele VIP vor oferi acum bonusuri pentru spargerile single si cele cu gangul. Aceleasi procente ca pentru tarfe si cladiri
*Castigatorii topului 1-5 vor beneficia de pachetul VIP3 gratuit

Alte schimbari

*Am renuntat la premiul in credite pentru Top Kills
(am decis asta pentru ca nu vreau sa sustin utilizarea *codurilor*. Premiul va fi adaugat, din nou, atunci cand voi vedea o schimbare in aceasta situatie)
*Am crescut pretul creditelor pe care trebuie sa-l platesti pentru a iesi din inchisoare
*Am schimbat modul de distribuire a skill-ului. Se va imparti in mod egal (EX:daca luati 100 skill = 25 Inteligenta/25 Forta/25 Carisma/25 Toleranta)
*Cantitatea de puncte de gang pe care le pierzi dupa un atac este acum de 2% pentru mort si ranit
*Am redus timpul din Discoteca de la 15 la 8 secunde
*Am schimbat raportul de bani/respect - acum aveti nevoie de 30.000$ pentru 1 respect
*End Game o sa inceapa in ziua 90
*Evenimentul Crazy Credit Days o sa fie in ziua 2


Avem nevoie de feedback-ul vostru, nu ezitati!