Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 16 of 16
  1. #11

    Default

    kto mnie lubi i szanuje?

  2. #12
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by RbK View Post
    kto mnie lubi i szanuje?
    Ja..12345678

  3. #13
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Bebynho20 View Post
    I understand your frustration but you have to understand is not that easy. Cheaters tend to work quite hard to hide their bot or macro but have no fear we are checking them daily and most of the times they do not finish the round.
    Ja też rozumiem wasza frustracje ale jako zwykły gracz mogę wam odpowiedzieć zgodnie z prawdą: nie są to żadne boty po prostu wasze umiejętności są na etapie przedszkola a graczy co was biją powiedzmy etapie szkoły średniej.. patologią jest to że administrator tworzy takich patusów jak wy która potem wyrastają na patologię TC. Uświadomię was również że ilość waszego stażu nie ma nic wspólnego z umiejętnościami. Życzę wam wielu zgonów i na razie.

  4. #14

    Exclamation Booty - zgłoszenie

    Witam,
    gdzie mogę zgłosić sprawdzenie gracza? Po raz kolejny mam przypadek pobicia w klubie (od tej samej osoby) w czasie krótszym niż 1 sekunda. Ledwo zdążyłem wejść i nic nie kliknąć i od razu wiadomość, że przegrałem walkę.
    Gościu ma nik: *rogeriosousa217 (flaga brazylii).
    Rozumiem, gdyby to było z mojej winy typu za późno wyszedłem z klubu itp. ale nie w tym przypadku.

    prośba o pomoc bo robi się to mało przyjemne.

  5. #15

    Default

    Quote Originally Posted by KoNradOwski View Post
    Witam,
    gdzie mogę zgłosić sprawdzenie gracza? Po raz kolejny mam przypadek pobicia w klubie (od tej samej osoby) w czasie krótszym niż 1 sekunda. Ledwo zdążyłem wejść i nic nie kliknąć i od razu wiadomość, że przegrałem walkę.
    Gościu ma nik: *rogeriosousa217 (flaga brazylii).
    Rozumiem, gdyby to było z mojej winy typu za późno wyszedłem z klubu itp. ale nie w tym przypadku.

    prośba o pomoc bo robi się to mało przyjemne.

    Cześć,
    najlepiej zgłaszać swoje podejrzenia przez Centrum Supportu, w odpowiedniej sekcji - w tym przypadku w Abuse - Reports Only. Jeśli posługujesz się językiem angielskim, to najlepiej w tym właśnie języku, jako, że zespół Abuse jest międzynarodowy.
    W przeciwnym razie możesz napisać po polsku i zostanie to przetłumaczone translatorem. Ostatecznie jeśli trafi do mnie taki ticket (do mnie tj. do Support Polish), to przetłumaczę i przekażę gdzie trzeba.
    W każdym razie zgłoszenia z forum jak teraz mogą po prostu zostać przeoczone albo zauważone po czasie. Tutaj LINK https://support.thecrims.com/index.p...kets&_a=submit

    Z pozdrowieniami
    Wene
    It didn't happen.

  6. #16

    Default

    Problem wynika z tego, że admini jakimś cudem wymyslili sobie zupełnie nową mechanikę gry.
    16 alt temu gra była popularna taka jaka była oryginalnie, zaczęto wprowadzać zmiany (niby na lepsze) aby zapewne zachęcić graczy do gry ale nic to nie daje, nie sprawdza się.
    Wymyślili sobie polowanie na graczy w klubach, przez co są boty które siedzą tam cały czas i napadają graczy którzy chcą sami do czegoś dojść, nie pamiętam wszystkiego, ale wcześniej opcja z "Łowcą głów" gdzie mogłeś wybrać i napadać na graczy było zdecydowanie lepsze i pisze to stary gracz który grał w tą gierkę mnóstwo godzin. Nie było żadnych moc, po co w ogóle są te moce? Był respekt, staty i wystarczy.

    Dam szansę i będę kontynuował grę, ale na dłuższą metę, nie zachęcają mnie do gry, za duzo pozmieniali i to są złe w mojej opinii zmiany, dla nowych graczy którzy nie znali oryginalnej wersji może się podobać.

 

 

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •