Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 2 of 2
  1. #1

    Default wijanie rangi a dotacja gangu

    witam szanownych crimsowiczów, zauważyłem że nie będę mógł awansowaćna 12 rangę bo mamy wymaksowany gang i nie mam jak zrobić wpłaty a został mi 1 trusted membership, pomyślałem czy nie dałoby się zrobić czegoś takiego jak konto banku czy jak to tam nazwać działający na zasadzie, że trusty mogą wpłacać pieniądze na to konto nawet po ulepszeniu wszystkiego na maxa z powiedzmy przelicznikiem 1kk siana to 1 punkt gangu (to tylko przykład) wtedy nikt by nie zostawał na randze w plecy z tego powodu, w moim przypadku gra dla gangu będzie przydatna tylko do 99 dnia po potem już nie będę mógł skakać BB, myślicie że to dobry pomysł i mógłby się sprawdzić? można by spróbować tego rozwiązania na następnie edycje. pozdrawiam wszystkich graczy i całą ekipę TC

  2. #2

    Default

    Cześć Qkna,
    faktycznie aktualne zmiany wprowadzają pewne ograniczenie co do możliwości wbicia najwyższej rangi, gra w tym momencie premiuje jeszcze bardziej aktywnych od początku graczy. Nie mogę Ci jeszcze odpowiedzieć czy w tym zakresie wprowadzimy zmiany, być może będzie to coś podobnego do Twojego zamysłu. Na pewno niebawem się dowiecie jeśli tak będzie. Dzięki za Twoją inicjatywę
    Z pozdrowieniami,
    Wene
    It didn't happen.

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •