Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 2 of 7 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 11 to 20 of 65
  1. #11
    Guest

    Default

    Nu ai poti sa fii sef peste atatia gangsteri. Indiciu: Inteligenta si Carisma te vor ajuta.

  2. #12
    Guest

    Default

    Iti da unul relatie ,il lasi in pace pina ii trece damblaua ,sterge relatia ,si in loc de "Cutarescu a sters relatia cu tine" apare "fraierul a refuzat cererea ta.(Ziua x 08:07)"

  3. #13
    Guest

    Default

    Aceea era o eroare de sintaxa...uite acum si una de logica :"Userul este banat pentru incalcarea regulii 1.2.1 reported by TheJock3r"
    Regula aceea nu mai exista.Cum poate fi banat cineva pentru incalcarea unei reguli inexistente ?(a se citi si printre rinduri )

  4. #14
    Guest

    Default

    Rupe in bataie cativa bastarzi sau trage-i-o altui jucator. Poti ataca doar persoane pe care le-ai intalnit recent si care su cel putin 200 respect. Te costa 55 stamina pentru fiecare atac. Daca esti membru unui clan, tu si membrii gangului puteti ataca impreuna. Fi atent, daca victima ta este membru unui gang vei intalni intragul gang in lupta.

    pe beta la atac

  5. #15
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    1,432

    Default

    RennuX.....

    Am sa modific, mersi.
    "Power tends to corrupt, and absolute power corrupts absolutely." - The Lord Acton

  6. #16

    Default

    "Ai fost deconectat datorita unui alt login de pe IP-ul 86.122.37.91 (IP-ul tau este: 86.122.37.91)

    cum dracu m am dat afara singur de pe cont nu pot intelege Smile)"

    te-ai logat dp 2 browsere separate p acelasi user, sau boot-ul era setat sa s logheze automat si p userul respectiv...si cam aceeasi problema k si cu 2 browsere :P patesc si eu des (faza cu bootu)

  7. #17
    Guest

    Default

    Si acum ceva ce mi s-a intamplat mie runda trecuta din greseala

    Deci un jucator 1 si un jucator 2 ... si am dat ga cu jucatorul 1 si 2 pe jucatorul 1 .. sper ca m-am facut inteles.

    O metoda destul de interesanta pt secat conturi dar destul de ciudat .. sa te ataci singur

  8. #18
    Guest

    Default

    Nu prea ii e locul aici postului dar ma rog..

  9. #19

    Default

    eu am patit o faza si mai tare...am fost chemat d cineva k sa dam un ga, si acel cineva a lansat ga-ul p mine, din graba...eu am finalizat...si am castigat ...dar am pierdut, el doar a castigat ) nu merge sa seci asa iepurii, cel putin parca nu mergea...s pierdea niste skil, dp userul care pierde, jumate s pierde si jumate ajunge la celalalt user din gang, daca is mai multzi in gang nush c s intampla, (Master GA stil rulZZZ)

  10. #20
    Guest

    Default

    Chiar nu e bine unde ati postat dar voi face un topic special pentru astfel de "intamplari"

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •