Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 5 of 7 FirstFirst ... 34567 LastLast
Results 41 to 50 of 65
  1. #41
    Guest

    Default

    intri pe Profilul Tau , si la link schimbi ID-ul

  2. #42
    Guest

    Default

    Afaceri : ''Costul va fi retras automat din banii tai cash disponibili. ''In general ,cash-ul (bani in numerar) este disponibil prin definitie,cu exceptia "cash flow" ,care este un termen financiar .Desi pot exista diferite interpretari ,este recomandata scoaterea din text a cuvintului "disponibili",pentru a inlatura pleonasmul.

  3. #43
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    1,432

    Default

    Multumesc tuturor pentru sesizari, am identificat si corectat majoritatea erorilor din text, cu exceptia uneia. Inca mai caut "Elevetia" .

    Keep it up!
    "Power tends to corrupt, and absolute power corrupts absolutely." - The Lord Acton

  4. #44
    Guest

    Default

    Kirk ,uite aici corecteaza pentru ca totzi sunt nelamuritzi : "Esti banat pentru 2009-04-29 00:45:33 pentru incalcarea regulii.. "

    "pentru" schimbat cu "pana la " .

  5. #45
    Guest

    Default

    " Elevetia " gasesti la gang .

  6. #46
    Guest

    Default

    Am mai gasit eu o greseala micutza deabea daca se observa aici la Cartierul general "Sa faci parte dintr-o banda este un avantaj. Impreuna puteti sa planuiti si sa comiteti cele mai mari spargeri. Daca pui bazele unu clan vei avea onoarea sa inviti pe cine vrei tu. Trebuie sa fii la al 50 nivel pentru a face parte dintr-o banda.

  7. #47
    Guest

    Default

    Am gasit si eu o mica greseala... la cladiri scrie Laborator Ecstacy iar la dealer scrie Ecstasy...

  8. #48
    Guest

    Default

    Si totusi "Elevetia" e aici Kirk :



  9. #49
    Guest

    Default Cladirea Farmacie

    Am colectat din rubrica Farmacie de la Cladiri si cam tot ce am colectat mi-a luat sau scazut din majoritate banilor mei care ii am la cash,iar eu aveam o cantitate de peste 1500 bucati de cat am produs.Din ce cauza la celelalte cladiri care mai am imi da bani,iar la farmacie imi ia bani ca eu am dat colectare la tot ce am produs la pana atunci la cladirea Farmacie.Ce s-a intamplat cu tot ce am colectat la aceasta cladire.

  10. #50
    Guest

    Default

    Tine-ti prietenii aproape si dusmanii si mai aproape. Nu incalca aceasta regula A fi gangster e **greau** si vei avea nevoie de o mana de ajutor din cand in cand.

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •