Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 21
  1. #1
    Guest

    Default ΑΠΟΚΛΕΙΣΜΟΙ (bans)

    Αν θέλετε να αναφέρετε κάποιον που νομίζετε οτι πρέπει να αποκλειστεί από το παιχνίδι, ποστάρετε εδώ...

    - ID λογαριασμού
    - nickname
    - λόγος
    - αποδείξη ( c/p με ώρα παιχνιδιού ή printscreen)

  2. #2
    Guest

    Default

    [QUOTE=fransX;32061]Αν θέλετε να αναφέρετε κάποιον που νομίζετε οτι πρέπει να αποκλειστεί από το παιχνίδι, ποστάρετε εδώ...


    Thn gang FIL gt se 5 crims lepta ekanan 30 ga! bug standar alliws den ekshghte

  3. #3
    Guest

    Smile Γεια σας

    Γεια σας ρε παιδιά έχω φάει BAN από τον Protectora_AC και ελεγε 14:37:57 2-7-2008 και το BAN δεν εχει φυγει τη να κάνω???

  4. #4
    Guest

    Smile Γεια σας

    Γεια σας ρε παιδιά έχω φάει BAN από τον Protectora_AC και ελεγε 14:37:57 2-7-2008 και το BAN δεν εχει φυγει τη να κάνω???

    Αποβλήθηκες μέχρι 2008-07-02 14:37:52 για τη μη τήρηση του κανόνα
    § 7
    Έφαγε ban από τον: Protectora_AC

    Διάβασε εδώ περισσότερα για αποκλεισμούς


    ΑΑΑ και ποιος ειναι ο κανονας $7???

  5. #5
    Guest

    Smile Γεια σας

    Γεια σας ρε παιδιά έχω φάει BAN από τον Protectora_AC και ελεγε 14:37:57 2-7-2008 και το BAN δεν εχει φυγει τη να κάνω???

    Αποβλήθηκες μέχρι 2008-07-02 14:37:52 για τη μη τήρηση του κανόνα
    § 7
    Έφαγε ban από τον: Protectora_AC

    Διάβασε εδώ περισσότερα για αποκλεισμούς


    ΑΑΑ και ποιος ειναι ο κανονας $7???

    ΚΑΙ ΝΑ ΑΠΟΒΛΗΘΗ Ο PROTECTORAS_AC

  6. #6
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by johnc5 View Post
    Γεια σας ρε παιδιά έχω φάει BAN από τον Protectora_AC και ελεγε 14:37:57 2-7-2008 και το BAN δεν εχει φυγει τη να κάνω???

    Αποβλήθηκες μέχρι 2008-07-02 14:37:52 για τη μη τήρηση του κανόνα
    § 7
    Έφαγε ban από τον: Protectora_AC

    Διάβασε εδώ περισσότερα για αποκλεισμούς


    ΑΑΑ και ποιος ειναι ο κανονας $7???
    loipon to oti eisai akomi banarismenos ofilete sth diafora wras pou exoume me thn australia...gt i protectora einai apo thn australia...einai i arxigos t community crew member ...7. Απαγορεύεται η παρενόχληση,να διαδίδεις συνδέσεις (links) ή περιεχόμενο κάποιου Ναζιστικού,ρατσιστικού ή οποιουδήποτε περιεχομένου υλικό που προσβάλλει τις ομάδες ανθρώπων ή ατόμων.Οι αναφορές ενάντια σε αυτόν τον κανόνα θα αναθεωρηθούν με βάση την κάθε περίπτωση και το Crew έχει την ελευθερία να αποφασίσει την τιμωρία. Σημείωση: Παρακαλώ μην αναφέρετε δευτερεύουσες προσβολές.

    ***na faei ban gt???

  7. #7
    Guest

    Default

    ..........
    Last edited by panaman13; 12-01-2010 at 04:45 PM. Reason: akyro

  8. #8
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by ;32061
    Αν θέλετε να αναφέρετε κάποιον που νομίζετε οτι πρέπει να αποκλειστεί από το παιχνίδι, ποστάρετε εδώ...

    - ID λογαριασμού
    - nickname
    - λόγος
    - αποδείξη ( c/p με ώρα παιχνιδιού ή printscreen)
    ID: 14801925 TurkishPower exei propaganda,fasistiki stin selida tou kai apaitw na apokleistei apo to paixnidi.den exei to dikaiwma na emfanizei enan xarti me mia tourkiki kypro,pou einai sketi propaganda!

  9. #9
    Guest

    Default xrisimopoiisi onomatos kai foto

    Καλημερα...θα ηθελα να κανω μια παρακληση για να διαγραφει ενας παικτης του παιχνιδιου.id 15080790 kai onoma JimKasapidis.....exei ginei ο λογαριασμος στις Εγγεγραμένος από 2011-03-31...ο παικτης αυτος εχει κλεψει τις φοτο μου απο το προφιλ μου και χρησιμοποιει το ονομα μου για να πλησιαζει αλλους παικτες.παρακαλω αν μπορει να γινει κατι γιατι αυτο δεν μπορει να συνεχιστει.επιτελους κατι πρεπει να γινει με αυτους που παιζουν κλεβοντας τα προφιλ αλλων παικτων....ευχαριστω προκαταβολικα για τον χρονο σας και περιμενω απαντηση........
    Υ.Γ 1)αν και γνωριζω ποιος ειναι αυτος που κανει ολη αυτη τη δουλεια δυστηχως δεν μπορω να το αποδειξω...εαν μπορειτε να δειτε την ip toy υπολογιστη που δημιουργηθηκε ο λογαριασμος πιστευω θα των βρειτε......
    Y.Γ 2)ΤΟ kanoniko nick moy sto game einai zikosdog

  10. #10

    Default

    Quote Originally Posted by ;32061
    Αν θέλετε να αναφέρετε κάποιον που νομίζετε οτι πρέπει να αποκλειστεί από το παιχνίδι, ποστάρετε εδώ...

    - ID λογαριασμού
    - nickname
    - λόγος
    - αποδείξη ( c/p με ώρα παιχνιδιού ή printscreen)
    ---> voodoo666: Αν και δεν ασχολούμαι με το παιχνίδι όπως παλιά έχεις δίκιο για τον turkishpower, παραβιάζει τον κανόνα 8.
    (8.Απαγορεύεται η παρενόχληση, δημοσίευση συνδέσμων ή υλικού που περιέχει Ναζί, πορνογραφία, ρατσισμό ή οτιδήποτε άλλο υλικό που προσβάλει ομάδες ανθρώπων ή ανθρώπους μεμονωμένα. Θρησκευτικές και πολιτικές δηλώσεις δεν επιτρέπονται. Αναφορές εναντίον αυτού του όρου θα αναθεωρηθούν σημείο προς σημείο και το Crew έχει την δικαιοδοσία να αποφασίσει τις ποινές. Σημείωση: παρακαλούμε μην αναφέρεται μικροπροσβολές).
    Όταν πετύχω κάποιον admin skype θα του το αναφέρω.


    --->zikosdog: "ο παικτης αυτος εχει κλεψει τις φοτο μου απο το προφιλ μου και χρησιμοποιει το ονομα μου για να πλησιαζει αλλους παικτες.παρακαλω αν μπορει να γινει κατι γιατι αυτο δεν μπορει να συνεχιστει.επιτελους κατι πρεπει να γινει με αυτους που παιζουν κλεβοντας τα προφιλ αλλων παικτων"
    Από ότι βλέπω αυτά που αναφέρεις δεν παραβιάζουν κανένα κανόνα του παιχνιδιού. Δεν εμπίμπτει ούτε στον κανόνα 8 γιατί δεν υπάρχει ρατσιστική, θρησκευτική ή πολιτική προσβολή, ούτε στον κανόνα 4 γιατί δεν υπάρχει κλεμμένος λογαριασμός.
    Η δημιουργία προφίλ παρόμοιων με άλλου παίχτη είναι συνηθισμένη πρακτική στο TC και επιτρέπεται καθώς αυτό διευκολύνει τη ροή του παιχνιδιού και τις επιθέσεις συμμορίας.
    Άρα για πιον ακριβώς λόγο ζητάς κυρώσεις?
    Οι κανόνες είναι στο link:
    Free Online RPG: The Crims - Rules
    Διάβασε τους κι αν πιστεύεις πως παραβιάζει κάποιον από αυτούς πόσταρε ξανά.

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •